Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 8 квітня 2024

English teacher (IT)

Appexoft
IT; 50–250 співробітників

Львів, вулиця Бойківська, 1.
2,3 км від центруНа мапі

Неповна зайнятість. Також готові взяти студента.

Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
Ініціативність Викладання Викладання англійської мови
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

About company:

Appexoft is Software Development Company that provides a full range of top-quality IT services. Our mission is to develop first-class applications and Websites to provide our clients with the best solutions for maximizing their profits and converting their ideas into reality.

Hi! We are currently looking for an initiative and communicative person to conduct both individual and group English lessons for our cool team. This position is part-time with hourly pay. We also consider candidates without experience. If you like to teach English and you are interested in this vacancy, we are waiting for your applications!)

Схожі вакансії

Викладач англійської (онлайн, для дітей 3-18 років)
27 800 – 44 500 грн, All Right, Львів

Викладач англійської мови (для дорослих)
24 000 – 36 000 грн, Study Less, Львів

Викладач англійської мови для дітей та підлітків (онлайн)
15 000 – 30 000 грн, JustSchool, Львів

Викладач англійської для дітей
10 000 – 20 000 грн, Helen Doron English, Львів

Викладач англійської, вчитель
25 000 – 35 000 грн, Профі-Центр, Львів

Усі схожі вакансії