Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 14 травня 2024
Rif Media

Financial analyst

  • За результатами спiвбесiди
  • Rif Media

    Маркетинг, реклама, PR; 10–50 співробітників
  • Київ
  • Черніщук Каріна
    +380673846640
  • Повна зайнятість. Досвід роботи від 2 років.
  • Англійська — просунутий
Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
  • Управління фінансовими потоками
  • Ведення бухгалтерського обліку
  • Активність
  • Планування бюджету
  • Ведення звітності
  • Фінансове планування
  • Складання фінансової звітності
  • Фінансовий моніторинг
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

Financial Analyst Vacancy in an International Company:

  • Managing financial planning and forecasting
  • Preparing financial reports for the financial director
  • Monitoring budgets and expenditures
  • Developing financial management strategies
  • Interacting with outsourced accountants
  • Ensuring compliance with financial regulations

What We Offer:

  • Work in a young and very friendly team
  • Strictly office-based employment! Working hours Monday to Friday from 10:00 to 19:00
  • Comfortable and modern office
  • Fast career growth and financial development
  • Coffee, tea, sweets, and fruits
  • Corporate events, team building activities, and simply friendly gatherings with colleagues

Rif Media

Маркетинг, реклама, PR, 10–50 співробітників

Більше про компанію

Схожі вакансії

Усі схожі вакансії