Вакансія від 22 травня 2024

Менеджер з моніторингу та реагування

  • 30 000 – 35 000 грн, Обговорюється
  • Akkadian UA

    Охорона, безпека; менше 10 співробітників
  • Полтава
  • Повна зайнятість. Також готові взяти людину з інвалідністю, ветерана. Досвід роботи від 5 років. Вища освіта.
  • Англійська — просунутий
Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
  • Комунікабельність
  • Відповідальність
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

an administrative assistant to work in the office in Poltava on a full-time basis.

Main responsibilities:

Monitoring activities in the field of safety of movement of vehicles and campaign staff within the framework of the project tasks. Coordination of activities and response in case of emergencies

One month paid orientation training, in English, for candidates who successfully pass the interview.

Requirements:

  • good knowledge of English language, B2 or upper
  • Higher Education
  • work experience in administration or office management field
  • good communication skills.
  • housing in the city of Poltava is provided by the employer to non resident of Poltava.

Eligible candidates are invited to send a resume in English to:

[відгукнутися]

Akkadian UA

Охорона, безпека, менше 10 співробітників

Більше про компанію