резюме от 14.12.2014

Діц Ірина Анатоліївна

Бухгалтер, от 3000 грн/мес., полная занятость

Дата рождения:
3 октября 1991 (23 года)
Город:
Ивано-Франковск

Контактная информация

Для просмотра контактной информации нужно войти как работодатель или зарегистрироваться.
Получить контакты этого резюме можно на стр. http://www.work.ua/resumes/1808525/

Дополнительная информация

Резюме
Діц Ірина Анатоліївна
Телефон : [просмотреть контакты]
E-mail: [просмотреть контакты]
Дата народження: 03.10.1991р.
Освіта
У 2006 р.закінчилаІвано-франківську школу 22
У2009 р. закінчила навчання в Івано-Франківському фінансово-комерційному коперативному коледжі ім. С.Граната за освітнім кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за спеціальністю «Бугалтерський облік»(диплом з відзнакою).
У 2011.р закінчила Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича за освітньо- кваліфікаційним рівнем бакалавр за спеціальністю «Олік і аудит».
У 2012 закінчила Тернопільський національний економічний університет за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр за спеціальністю «Облік і аудит».

Досвід роботи:
Перший досвід був в компанії «Roshen», на пасаді бухгалтер-касир.
З 10.05.2010р.по 17.10.2010р. працювала в будівельній компанії касиром, була на виписці товару.
З 14.03.2011р.по 20.09.2012р. працювала бухгалтером – касиром на гуртовій базі м. Івано-франківськ, в свою чергу в мої обов’язки входило - замовлення щоденно необхідної продукції у контрагентів. Маю досвід роботи з контрагентами, укладання договорів, складання супровідної документації, ведення реєстру договорів, робота з дебіторською заборгованістю, контроль відвантажень продукції тощо.
Працювала в мережі магазинів «Ева», ТОВ «РУШ» на посаді старшого касира( деколи виконувала обов’язки адміністратора),в мої обов’язки входить: контроль роботи касирів, робота з готівкою, з касовою документацією, касовим обладнанням, оприбуткування виторгу, проведення і відображення в обліку всіх касових операцій, ведення касової книги магазину, здійснення розрахунків зі співробітниками фірми (зарплата, компенсації, відрядження).
З 18.02.по 14.05.2013р. працювала за договором в ЗФ «Зірка Буковелю» (це міжнародний 5 зірковий готель Redisson blu Bykovel Resedor), на посаді Генерального Касира. В мої обов’язки входило: щоденна здача інкасації, контроль за веденням касової дисципліни на підприємстві, формування Звітів по РРО, і внутрішніх звітів по доходах, співпраця з ПриватБанком за зарахованими коштами по кредитних картах, формування виписок, (компанія включала в себе 4 ресторани, Нічний клуб, СПА салон, 6 барів, і 3 Стійки реєстрації), безпосередньо усунення помилок і застосування штрафних санкцій за неналежне ведення касової документації, щодення ведення подоходних проводок, і визначення щоденного доходу. Контроль за еквайрінгом, щоденне зіставлення зарахованих коштів на рахунок з Opera, ( тобто датою транзакцією і датою зарахованих коштів), (робота з електроними таблицями – досконалення знання Екселю, внесення даних в 1С, і відповідно iScala (Підприємство веде облік в укр. Версії і міжнародній). Формування щоденно платежів, і розносення банківської виписки. Кожного місяця з 01по .03. кожного числа до 6 ранку в нас відбувалось закриття місяця ( тобото 3 сутки, ми закривали період, до закриття шлюзу.)
Професійні навички:
1)Досвід спілкування із клієнтами, навики ведення управлінського обліку та ділового листування;
2)Каса;
3)Розрахунки з підзвітними особами;
4)Володіння ПК: на рівні досвідченого користувача (Word, Excel, Internet, Outlook Express);
5)Знання програми 1С:Бухгалтерія(версія 7.7.) і міжнародна програма iScala 2.3 ( 1-ша компанія).
Особисті якості :
Характер спокійний урівноваженний, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано , комунікабельна.