- 22915
Головне — нічого не забути: список того, що потрібно зробити при звільненні
Команда Work.ua ділиться з вами корисним чеклістом «Не забудьте зробити це, коли звільняєтеся».

Процес звільнення зі старої роботи може бути сумбурним, не дивно, що багато хто щось забуває на попередньому місці й змушений потім повертатися до офісу, де кожен зустрічний обов’язково запитає: «А що ти тут робиш? Ти ж звільнився».
Щоб ви нічого не забували й не ходили в колишній офіс, якщо не хочеться, команда маркетингу Work.ua створила зручний чекліст для тих, хто звільняється. Сірі квадратики — для галочок. Ви можете зробити скрін сторінки, роздрукувати його і відзначати, що вже виконано.
Чекліст «Не забудьте зробити це, коли звільняєтеся»
⬜ Повідомити начальника про своє звільнення. (Якщо ви звільняєтеся за власним бажанням, спочатку заведено попереджати саме керівництво.)
⬜ Написати заяву про звільнення.
⬜ Повідомити колег.
⬜ Завершити поточні проєкти, якщо це можливо. (Далі додамо кілька порожніх рядків, щоб ви могли вписати свої проєкти до чекліста.)
⬜ _____________________________
⬜ _____________________________
⬜ _____________________________
⬜ Інформувати керівника про те, в якому стані ви залишаєте справи. Призначити та провести зустріч.
⬜ Доповнити або написати посадову інструкцію для наступника.
⬜ Здати робочу техніку.
⬜ Повернути колегам речі, які позичили.
⬜ _____________________________
⬜ _____________________________
⬜ _____________________________
⬜ Забрати свої речі у колег.
⬜ _____________________________
⬜ _____________________________
⬜ _____________________________
⬜ Призначити власника або відповідального за речі, які залишаєте «на довгу пам’ять». (Наприклад, якщо не забираєте рослину, попросіть конкретного колегу доглядати й дбати про неї).
⬜ Залагодити фінансові питання.
⬜ Навести лад на столі та в шухлядках, викинути все непотрібне.
⬜ Організувати прощальну вечірку для колег (або прийти на ту, яку організовують для вас колеги).
⬜ Обмінятися контактами з усіма, з ким хочете підтримувати зв’язок.
Сподіваємося, цей чекліст допоможе зробити ваше звільнення менш стресовим. І не забувайте, звільнення зі старою роботи — не трагедія, а крок до нових досягнень. Ви зможете все!
49 comments
To leave a comment, you need to sign in.
не забудьте в ПК удалить свои файлы, переписку, куки и т.д.
тебе продали товар? дальше [нецензурна лексика видалена модератором Work.ua] сам
Про цифры. Мы не ведем статистику соискателей, которые нашли работу. Но наши исследования показывают, что абсолютное большинство резюме скрывается из-за того, что человек нашел работу.
Одинаковое число размещаемых резюме говорит о стабильности рынка соискателей и экономики в целом, особенно на фоне роста количества вакансий.
Очень важно понимать, что рынок соискателей подвижный, одни люди находят работу, а вторые напротив — идут ее искать.
Вам желаем успешного поиска работы! Обязательно воспользуйтесь нашей Суперинструкцией https://www.work.ua/how-to-find-a-job/. Возможно она вам поможет, как помогла другим соискателям 😉
Вот мне интересно - неужели так тяжело найти хорошего контент-менеджера ? Или "руководство делает вид, что платит, а мы делаем вид, что работаем" ?
Я. як копірайтер, хочу порадити контент-менеджеру перед публікацією своїх текстів давати комусь сторонньому їх читати. Збоку завжди видніше. Це для того, щоб не було таких ляпів в тексті, як, наприклад: «Інформувати керівника про те, в якому стані ви залишаєте справи. Призначити та провести зустріч». Це якийсь нонсенс, призначати зустріч для керівника, а не навпаки. Тобто, я заходжу в кабінет до керівника і кажу йому: «Агов, козел, я призначаю тобі зустріч».
Або ще ось таке: «Доповнити або написати посадову інструкцію для наступника». Ви це серйозно? Там на фірмі для таких випадків немає фахівців? А хто із керівництва дозволить робітнику, який звільняється, сунути свій писок в посадову інструкцію?
Пропоную контент менеджеру переписати цю статтю відповідно рекомендацій. і дати мені на перевірку :) Якщо все пучком, я дам добро на публікацію. Просто мені, як копірайтеру, багато чого в цьому опусі ріже око. Я не від зла це роблю, а просто по щирій своїй доброті даю корисні поради :)
На самом же деле человек увольняется потому,что его к этому вынуждают негативные факторы,делающие дальнейшую продуктивную деятельность на этом месте невозможной или неприемлемой. Написать должностную инструкцию за начальство? А может ещё джип ему заправить?
1. Предупредить коллег об увольнении и главное-о ПРИЧИНАХ такового.
2. Написать заявление и вручить начальнику.
3. Уладить финансовые вопросы,исходя ТОЛЬКО из своих интересов.
4. Уходя,поставить коллектив в известность о результатах до мелочей.
5. Отпиарить контору по-чёрному максимально широко и правдиво.
А предварительно рекомендую подготовить почву для иска,чтоб начальство попроще было и люди к нему потянулись,как говорится.😊