Job from April 5, 2024 Apply without resume Above average

Експедитор

22 000 UAH, Від 22000 грн (оклад+ премія)

НПК Аметист, ООО
Wholesale, distribution, imports, and exports; 50–250 employees

Mykolaiv, вулиця Космонавтів, 89.
6.4 km from centerFind on the map

Олена
+38(098) 771-23-69

Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran. Work experience more than 1 year. Secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

ТОВ «НПК Аметист» — торговельно-логістична компанія, яка здійснює свою діяльність в м. Миколаєві, м.Первомайську та Миколаївській області.

Наші партнери ПрАТ 'Оболонь', «Умань пиво», «Асканія», мінеральна вода «Карпатська джерельна»

У зв’язку зі збільшенням об'єму продаж оголошуємо конкурс на посаду ЕКСПЕДИТОР

Вимоги:

  • Відповідальність, порядність, уважність.
  • Досвід роботи експедитором буде перевагою.

Обов’язки:

  • завантаження авто;
  • доставка товару клієнтам;
  • робота з супровідною документацією.

Умови:

  • Графік работи: ПОН-СБ, НД — вихідіний.
  • Години праці залежать від маршруту;
  • Стабільна і прозора виплата заробітної плати;
  • Оплата лікарняних, відпускних;
  • Дружній колектив.

Додаткова інформація за тел. 098−771−23−69 Олена

Ми цінуємо вклад кожного працівника та вважаємо персонал компанії нашою основною цінністю.