Job from April 16, 2024

Крюінг-менеджер

Eurocrew, Agency
Recruiting and HR; 10–50 employees

Odesa

Анна Гулько
0675561745

Full-time. Work experience more than 2 years. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
MS Office Користувач ПК
Show all skillsRoll up skills

Job description

Основні обов’язки:

  • Ведення кореспонденції з судновласниками англійською мовою
  • Повний супровід моряка при посадці на судно
  • Підбір та пошук членів екіпажу

Вимоги до кандидатів:

  • Досвід схожої роботи не менше 2х років
  • Відданість роботі
  • Знання англійської мови
  • Знання систем Microsoft Office
  • Досвід роботи з електронною поштою
  • Впевнений користувач ПК

Умови роботи:

  • с 9.00 до 18.00, у центрі міста, соц.пакет

Своє резюме із вказаною датою готовності щодо початку роботи та очікуваннями стосовно зарплати направляйте: [apply]

БУДЬ ЛАСКА, НЕ НАДСИЛАЙТЕ НАМ РЕЗЮМЕ БЕЗ ДОСВІДУ РОБОТИ В КРЮІНГОВІЙ КОМПАНІІ!