Job from April 29, 2024 Apply without resume

Водитель-экспедитор, грузчик

20 000 – 25 000 UAH

Кот + пес
Retail; 10–50 employees

Mykolaiv

Full-time. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Водійські права кат. B Керування транспортними засобами Водійські права кат. C Витривалість Вантажні роботи
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования:

  • Без вредных привычек,
  • физическая выносливость,
  • желание работать,
  • наличие водительского удостоверения категория В .

Условия работы:

  • Понедельник-пятница, с 7.00 до 18.00.
  • Склад Широкая Балка. Возраст до 40 лет.

Обязанности:

  • Приём товара на склад,
  • выгрузка-погрузка,
  • развоз по городу.
  • Поддержание порядка.

тел +38050 754 90 66 Наталья

Similar jobs

Такелажник, військовослужбовець
21 000 – 51 000 UAH, Військова частина А3476, Mykolaiv

Водій
190 окремий батальйон 123 ОБр Сил ТрО, Mykolaiv

Експедитор
18 000 UAH, Нова пошта, ТОВ, Mykolaiv

Торговий представник (van seller), водій на авто компанії
20 000 – 25 000 UAH, Білоцерківська агропромислова група, Mykolaiv

Водій-інкасатор у відділення банку
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ), Mykolaiv