Job from May 6, 2024 Apply without resume

Клінінг-менеджер, прибиральниця в студію краси

13 500 UAH

365 Studio
Beauty, fitness, sports; 50–250 employees

Kyiv, вулиця Анни Ахматової, 30.
8.4 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Хто ми? Ми — мережа студій краси сучасного і нового формату з індивідуальним підходом до кожного співробітника та гостя!

Обов’язки: прибирання студії вранці і підтримання чистоти і порядку протягом дня.

Що ми пропонуємо:

  • стабільну виплату зарплати 2 рази в місяць;
  • оплата — 900 грн/зміна;
  • графік позмінний — 2/2 (з 7.00 до 19.00);
  • офіційне працевлаштування, соціальний пакет.

Очікуємо на Ваші відгуки за номером: +380635332769 Вероніка

Similar jobs

Прибиральниця в салон краси (ст. м. Либідська)
12 000 UAH, Руки-Ножиці, салон краси, Kyiv

Прибиральниця в салон краси (ст. м. Звіринецька)
2 000 – 2 300 UAH, Uberem, Kyiv

Прибиральниця в студію танців
4 000 – 6 000 UAH, Bondarenko Dance Studio, Kyiv

Прибиральниця в салон краси (Борщагівка)
9 000 – 10 000 UAH, LoKoN Style, мережа салонів краси, Kyiv

Прибиральниця салону краси
6 300 UAH, Корона, салон красоты, Kyiv