Job from April 19, 2024

Full-stack PHP-розробник

30 000 – 70 000 UAH

Агроцентр-Україна, консалтингова компанія
Agriculture, agribusiness; more than 1000 employees

Dnipro

Full-time. Work experience more than 1 year. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
JavaScript PHP MySQL
Show all skillsRoll up skills

Job description

Підприємство відкриває конкурс на вакантну посаду розробник Full-stack.

Необхідні навички:

  • Знати чи мати бажання вивчити JavaScript
  • Реальний досвід роботи з MySQL
  • PHP (7+)

Обов’язки:

  • Активна участь у розробці архітектури програми, інтерфейсу користувача на основі розроблених вимог.

Умови роботи:

  • Робоче місце: м. Дніпро,
  • Можлива дистанційна форма роботи
  • Офіційне оформлення, соціальний пакет, оплачувані відпустки та лікарняні
  • 5-денний робочий тиждень.

Рівень доходу за результатами співбесіди від 30 000 грн до 70 000 грн.