Job from April 1, 2024 Apply without resume

Автомийник

13 000 – 15 000 UAH, Зарплата видається раз на тиждень.

Плюс, автомийка
Auto business and auto service; 10–50 employees

Kyiv, вулиця Михайла Драгоманова, 1А.
8.8 km from centerFind on the map

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • пунктуальність;
  • без шкідливих звичок;
  • позитивний настрій.

Умови роботи:

  • своєчасна оплата праці,
  • житло на території автомийки і всі умови для комфортного проживання,

дружній колектив.

Обов’язки: якісно і швидко виконувати миття машин, вічливий підхід до клієнтів.

Телефонуйте на 0674169948 — Олександр.

Similar jobs

Автомийник, детейлер
20 000 – 25 000 UAH, Hunters Garage, СТО, Kyiv

Автомийник
15 000 – 16 000 UAH, Гранд-Петрол, ООО, Kyiv

Автомийник
12 000 – 30 000 UAH, Shine Expert, Kyiv

Автомийник
12 000 UAH, Бліц-Авто, автосервісна філія, Kyiv

Автомийник
Українська автомобільна Корпорація, ТОВ (філія Автомобільний центр Київ), Kyiv