Job from April 10, 2024 Apply without resume

Портная

8 000 – 15 000 UAH, 50% от сделанного

Касько Л.В., ФОП
Public and business services; less than 10 employees

Kyiv, проспект Соборності.
6.3 km from centerFind on the map

Касько Лилия Викторовна
068 358 92 52

Full-time, part-time. Work experience more than 5 years. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пошиття одягу Шиття
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: Ждем сотрудника в наше небольшое ателье с навыками ремонта и пошива женской легкой одежды.

Условия работы:

  • Часы работы обговариваем как будет удобно обеим сторонам.
  • Очень хорошее помещение, свет, кондиционер, тепло, санузел и т.д.

Обязанности: Ремонт и пошив.

Similar jobs

Швачка
18 000 – 25 000 UAH, Imperia HR, Kyiv

Швачка, закрійник
10 000 – 20 000 UAH, Moscollection, Kyiv

Швея
18 000 – 25 000 UAH, Yar, Kyiv

Швачка
20 000 UAH, Агенція догляду за хворими, ПП, Kyiv

Швачка (дитячий одяг, лівий берег, Позняки)
17 000 – 22 000 UAH, Бовсуновський В.Ф., ФОП, Kyiv

All similar jobs

Salary statistics