Job from May 2, 2024 Apply without resume

Разнорабочий

Від виконаної роботи

Давидов І.І., ФОП
Construction industry and woodworking; 10–50 employees

Kropyvnytskyi

Илья Давыдов
0502573997

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования:

  • опыт работы на аналогичной должности
  • водительское удостоверение кат Б

Условия работы:

  • график пн-пт с 8.00 до 17.00
  • Висока, конкурентна зарплата

Обязанности:

  • работа с корпусной мебелью.

Similar jobs

Різноробочий
10 000 – 20 000 UAH, ГЛС, ООО, Kropyvnytskyi

Різноробочий на аграрне підприємство в Обухів
17 000 – 20 000 UAH, Волосожар, ФГ, Kropyvnytskyi

Підсобний робітник
12 000 UAH, БетонТрансБуд, Kropyvnytskyi

Підсобний робітник на АЗС (с. Первозванівка)
Амік Україна, ПІІ, Kropyvnytskyi

14 000 UAH, Виробнича компанія Альтерн, Kropyvnytskyi