Job from May 13, 2024 Apply without resume

Водитель кат. В на авто компании

  • 15 000 – 22 000 UAH, % ставка от выработки
  • Чайка О.И., ФЛП

    Transportation and logistics; less than 10 employees
  • Odesa, Київське шосе, 27.
    7.0 km from centerFind on the map
  • Сергей
    0964284957
  • Full-time. We are also ready to hire a retired person. Work experience more than 5 years.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Керування транспортними засобами
  • Знання доріг міста
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования:

  • хорошее знание города,
  • проффесиональные навыки управления автомобилем и безаварийный стаж работы

Условия работы:

  • 7-ми дневка, выходной по согласованию;
  • Оплата почасовая;
  • Работа постоянная
  • Звонить, писать с 8 до 17.00 на вайбер 0964284957, после 17 обычный звонок

Обязанности: поддерживать авто в испрпвном тех.состоянии

Чайка О.И., ФЛП

Transportation and logistics, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

Salary statistics