Job from May 14, 2024 Apply without resume Above average

Швачка

  • 20 000 – 35 000 UAH
  • Літун Ю. А., ФОП

    Light industry; less than 10 employees
  • Lviv, вулиця Богдана Хмельницького, 188.
    2.9 km from centerFind on the map
  • Юрій
    0630759987
  • Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, a retired person. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Дисциплінованість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • досвід роботи, хороші практичні навички, дисциплінованість;
  • швидке та якісне виконання операцій; акуратне пошиття без браку;
  • бажання працювати та заробляти.

Умови роботи:

  • комфортне місце праці,
  • нове сучасне обладнання,
  • дружній колектив

Обов’язки:

  • швидке та якісне виконання операцій;
  • акуратне пошиття без браку.

Літун Ю. А., ФОП

Light industry, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics