Job from May 2, 2024 Apply without resume

Дитячий аніматор

Оплата погодинна. Одразу після роботи

Міністерство свята, івент-агенція (Війтів А.М., ФОП)
Public and business services; less than 10 employees

Lviv

Анна Війтів
0680557796

Part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Малювання Робота з дітьми Аквагрим
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • досвід роботи аніматором,
  • вміння малювати аквагрим, робити бульбашкове шоу, крутити ШМД, працювати з дітьми

Умови роботи: робота по замовленнях по Львову та Львівській області

Обов’язки: аніматора

Similar jobs

Аніматор у дитячий парк розваг
Leoland, спортивно-розважальний комплекс, Lviv

Аніматор дитячої кімнати
Нью Пойнт Фуд, ТОВ, Lviv

Шеф-аніматор, івент-менеджер в Яремче
30 800 UAH, Ведмежа гора, Lviv

Аніматор
17 000 – 18 000 UAH, Країна Мрій, Lviv

Аніматор (ТРЦ King Cross Leopolis)
10 000 – 12 000 UAH, Флай Кідс, дитячий розважальний комплекс, Lviv