Job from April 3, 2024

Водій газовоза, пропановоза, тягача, бензовоза

25 000 UAH

Профіавто
Auto business and auto service; 250–1000 employees

Kryvyi Rih, площа Горького, 10.
0.1 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 5 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами Водійські права кат. C ADR Водійські права кат. E Вантажоперевезення
Show all skillsRoll up skills

Job description

Мережі газозаправних станцій Sun потрібно «Водій на газовоз» переміщення ПАГЗа між станціями, доставка метану та пропану в роздріб.

Вимоги:

  • наявність дозволу на перевезення небезпечних вантажів ADR (ДОПОГ), розглядаємо кандидатів і без;
  • досвід роботи на тягачах (механіка) із напівпричепом імпортного виробництва від 3 років;
  • права категорії С.Е.;

Умови роботи:

  • офіційне працевлаштування;
  • робота в Україні;
  • ЗП договірна після співбесіди

Контактна особа: Анна тел. 097 67 60 700

Умови роботи: гнучкий графік

Обов’язки: переміщення ПАГЗу між станціями, доставка метану та пропану вроздріб.

Similar jobs

Водій
Решотка С.П., ФОП, Kryvyi Rih

Водій-міжнародник
30 000 UAH, Инжинирингпромгруп, ООО, Kryvyi Rih

Водій категорії С, СЕ (самоскиди)
25 000 – 35 000 UAH, ІНТ Логістик Інтернешнл Компані, ТОВ, Kryvyi Rih

Водій кат. СЕ (самоскид-напівпричіп)
25 000 – 30 000 UAH, Интайм-Техникс, ООО, Kryvyi Rih

Водитель кат. СЕ
30 000 – 50 000 UAH, Амо-Груп, ТОВ, Kryvyi Rih