Job from April 23, 2024 Apply without resume

Оператор екструдера

  • 15 000 – 30 000 UAH
  • Пласт, ТОВ

      Chemical industry, pharmaceuticals; 10–50 employees
    • Dnipro
    • Дмитро
      0958913052
    • Full-time. Work experience more than 1 year.
    This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
    • Контроль якості продукції
    Show all skillsRoll up skills

    Job description

    Вимоги:ТІЛЬКИ С ДОСВІДОМ РОБОТИ (ПАКЕТИ) від 1 року

    Умови роботи:

    • Позмінний робочий графік
    • Гарантована достойна оплата праці

    Обов’язки:

    • Управління екструдером;
    • обслуговування обладнання, налагодження та контроль роботи екструдера в автоматичному та ручному режимі;
    • контроль якості готової продукції;

    Без пагубних звичок!!!

    також потрібні робочі на різку пакетів, упаковщиці, єкструдерщик з опитом роботи на стрейч плівку

    Пласт, ТОВ

    Chemical industry, pharmaceuticals, 10–50 employees

    Більше про компанію