Job from May 6, 2024

Водій-експедитор

22 500 – 25 000 UAH

Індустрія-РС
Wholesale, distribution, imports, and exports; 50–250 employees

Kyiv, вулиця Жмеринська.
10.0 km from centerFind on the map

Вікторія
095-272-40-07

Full-time. We are also ready to hire an veteran. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами Експедирування Водійські права кат. C Знання доріг міста
Show all skillsRoll up skills

Job description

На постійну роботу потрібен водій-експедитор

Вимоги:

  • досвід роботи від 2х років ((категорія С, С1)
  • знання міста та області

Умови роботи:

  • склад вул. Жмеринська 11/1(Борщагівка)
  • графік роботи 5\2, гнучкий понеділок
  • Заробітна плата ставка + переробки. Ставка на випробувальному терміні 21500 грн, після 22500 грн+ переробки. В середньому 25000 грн.

Обов’язки:

  • розвезення товару за клієнтами
  • участь у вивантаженні та завантаженні авто

0952724007 Вікторія

чекаємо на Ваші відгуки

Similar jobs

Експедитор, водій на авто компанії
20 000 – 27 000 UAH, Світ Матраців, Kyiv

Водій-експедитор у Васильків
28 000 UAH, Baltick Furniture Украина, Kyiv

Водій-експедитор з власним авто
35 000 – 40 000 UAH, Фоззі, гіпермаркет, Kyiv

Водій-експедитор на авто компанії
21 000 – 29 000 UAH, Bakerstreet bakery, Kyiv

Водій-експедитор з власним вантажним авто
45 000 – 50 000 UAH, Суші Продукт Плюс, ТОВ, Kyiv