Job from May 15, 2024 Apply without resume
Ikura

Сушист

  • 20 000 – 30 000 UAH, Ставка + %
  • Ikura

    Hotel and restaurant industry; 10–50 employees
  • Chernivtsi, вулиця Кармелюка, 116.
    2.9 km from centerFind on the map
  • Боднарюк Іван
    0506627858
  • Full-time, part-time. We are also ready to hire a student.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Організованість
  • Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: любити готувати, охайність, організованість

Умови роботи: по домовленості

Обов’язки: готувати

Ikura

Hotel and restaurant industry, 10–50 employees

Більше про компанію

Similar jobs

  • Сушист
    30 000 – 35 000 UAH, Гойра Груп, сім'я ресторанів, Chernivtsi
  • Сушист
    14 000 – 20 000 UAH, Choice sushi, Chernivtsi
  • Сушист
    BlaBla Bar, Chernivtsi
  • Сушист
    30 000 UAH, Chebonta (Пікантіко), Chernivtsi
  • Сушист
    25 000 – 30 000 UAH, Osama Sushi, Chernivtsi