Job from May 1, 2024 Apply without resume

Вчитель німецької мови

10 000 – 15 000 UAH, Зарплата залежить від навантаження

Вересень, ТОВ
Education and science; 10–50 employees

Kyiv, бульвар Лесі Українки, 21В.
3.1 km from centerFind on the map

Анжела Гергель
067-235-4660

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

German — fluent

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: Вільне володіння німецькою мовою та вміння контактуваьи з дітьми дошкільного віку

Умови роботи: Тричі на тиждень, перша половина дня

Обов’язки: Проведення уроків німецької мови

Similar jobs

Вчитель німецької мови у міжнародну школу
Британська міжнародна школа, Kyiv

Європейський колегіум, приватна школа, Kyiv

Globe International Lyceum, Kyiv

Atlantic school, Kyiv

Викладач німецької мови
30 000 – 65 000 UAH, Alpha-Intensiv, спеціалізований центр німецької мови, Kyiv