Job from April 25, 2024 Apply without resume

Кондитер

10 000 – 12 000 UAH, Погодинна

Час Поїсти, бістро-піцерія
Hotel and restaurant industry; 250–1000 employees

Zhytomyr, вулиця Вітрука.
3.3 km from centerFind on the map

Олена
0973360014

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Виготовлення кондитерських виробів
Show all skillsRoll up skills

Job description

Ресторан швидкого харчування «Час Поїсти» запрошує до кондитерського цеху кондитера. Досвід роботи або профільна освіта буде перевагою, але якщо у Вас немає досвіду але ви любите готувати — Вам до нас).

Обов’язки:

  • Приготування тортів та тістечок;
  • Підтримка чистоти і порядку на робочому місці;

Умови:

  • дружній колектив ;)
  • безкоштовне харчування;
  • вчасна виплата заробітної плати;
  • зручний графік 3/3 з 8.00 до 19.00;
  • оплачуване стажування

Similar jobs

Кондитер
12 000 – 14 000 UAH, Sharikava, Zhytomyr

Пекар
16 000 – 17 500 UAH, Sharikava, Zhytomyr

Пекар з приготування піци
13 800 – 17 200 UAH, THRASH! ТРАШ!, Zhytomyr

Кондитер
17 000 – 25 000 UAH, Країна Мрій, Zhytomyr

Пекар, кондитер, кухар
12 000 – 15 000 UAH, Crepe&coffee, Zhytomyr