Job from April 24, 2024 Above average

Асистент стоматолога

  • 20 000 – 26 000 UAH, 120 грн. час
  • IP.Dent

    Medicine, pharmacy; less than 10 employees
  • Kyiv, вулиця Перемишльська, 2Г.
    8.7 km from centerFind on the map
  • Full-time, part-time. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.
  • Ukrainian — fluent
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Відповідальність
  • Cliniccards
  • Стерилізація інструментів
  • Асистування лікарю
  • Підготовка робочого місця лікаря
  • Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Клініка IP.Dent шукає асистента стоматолога

Вимоги: середня спеціальна освіта обов’язково. Досвід роботи вітається.

Умови роботи: графік з 10−18. приходити на 9:00—9:30,

Обов’язки: Підготовка робочого місця, асистування лікарю в 4 руки, робота в Cliniccards, стерилізація інструменту

Бути охайним, відповідальним, стараним, вміти працювати в команди.

IP.Dent

Medicine, pharmacy, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics