Job from April 18, 2024 Apply without resume

Стоматолог-ортодонт

20 000 – 40 000 UAH, % від заробітку

Добрий лікар, стоматологія
Medicine, pharmacy; less than 10 employees

Rivne, вулиця Відінська.
2.0 km from centerFind on the map

Михайло Данько
+380633226242

Full-time, part-time. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Ортодонтичне лікування
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: В клініці вже працює досвідчений ортодонт, шукаємо лікаря готового вчитись, розвиватись та працювати в команді. Бажано з досвідом роботи та спеціалізацією по ортодонтії.

Умови роботи: Зміна 6 год або 3 год ½ зміни відповідно

Обов’язки: Проводити якісне ортодонтичне лікування згідно затвердженого плану лікування.

Similar jobs

Лікар-стоматолог
Колубай М.В., ФЛП, Rivne

Лікар-стоматолог у Костопіль
40 000 – 70 000 UAH, Сова Н.С., ФОП, Rivne

Стоматолог
Крістал смайл, стоматологічна клініка, Rivne

Стоматолог
Smile studio, Rivne

All similar jobs

Salary statistics