Job from April 28, 2024 Apply without resume

Бармен

  • 16 000 – 20 000 UAH, Залежить від відсотка каси
  • XO lounge&bar

      Hotel and restaurant industry; less than 10 employees
    • Kharkiv, вулиця Культури, 8.
      2.1 km from centerFind on the map
    • Сабіна Пірієва
      +380660997779
    • Full-time. Work experience more than 2 years.
    This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
    • Пунктуальність
    Show all skillsRoll up skills

    Job description

    Вимоги:

    • пунктуальність
    • вміння працювати у великому потоці
    • досвід праці від 1ого року

    Умови роботи:

    • безкоштовне харчування
    • 2/2

    Обов’язки:

    • якісне приготування напоїв згідно технологічних карток
    • консультація гостей з приводу вина та інших напоїв
    • підтримання чистоти та порядку робочого місця

    XO lounge&bar

    Hotel and restaurant industry, less than 10 employees

    Більше про компанію

    Similar jobs

    All similar jobs

    Salary statistics