Job from May 6, 2024 Above average

Кухар

25 000 – 40 000 UAH, Оплата за зміну 1500 грн

Steakhouse
Hotel and restaurant industry; 50–250 employees

Kyiv, вулиця Володимирська, 49А.
0.7 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Здатність до навчання
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:Мати досвід роботи, бути працелюбним та відповідальним, швидко навчатися.

Умови роботи: зміна з 10:00 до 22:00, графік договірний.Таксі оплачуємо.

Обов’язки: приготування замовлень згідно тех.картам, видача згідно схавелних обмежень часу, контроль якості

Similar jobs

Кухар-універсал (с. Вишеньки)
30 000 – 35 000 UAH, Romans Complex, Kyiv

Кухар у власну їдальню
15 000 – 20 000 UAH, Novus, Kyiv

Кухар (ст. м. Теремки)
21 400 – 30 400 UAH, Сільпо, Kyiv

Готувач піци, кухар у супермаркет "Велмарт"
19 300 – 23 600 UAH, RetailGroup, Kyiv

Кухар на гарячий процес
Опера, гостиница, Kyiv