Job from May 6, 2024

Викладач фізики, математики, інформатики

20 000 UAH, Своєчасно

Київський міжнародний університет
Education and science; 250–1000 employees

Kyiv, вулиця Львівська, 49.
12.0 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 2 years. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Викладання
Show all skillsRoll up skills

Job description

  • Київський міжнародний Університет оголошує конкурс на посаду викладач фізики, математики, інформатики
  • Вимоги: досвід роботи у вищих навчальних закладах (ліцей, коледж)
  • Умови роботи: згідно розкладу занять

Обов’язки: добросовісне ставлення до роботи.

Similar jobs

Вчитель інформатики і фізики
Спеціалізована школа №255 (Київ), Kyiv

Учитель фізики
20 000 UAH, Ерудит, НВК, Kyiv

Вчитель математики
25 000 UAH, Домінанта, НВК, Kyiv

25 000 – 30 000 UAH, Ліко-школа, ТОВ, Kyiv

Середня школа № 68 (Київ), Kyiv

All similar jobs

Salary statistics