Job from May 10, 2024 Apply without resume Above average
Lion_beauty_lemberg

Перукар

  • 15 000 – 30 000 UAH, Все залежить від вас
  • Lion_beauty_lemberg

    Beauty, fitness, sports; less than 10 employees
  • Lviv, вулиця Личаківська, 47.
    1.1 km from centerFind on the map
  • Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Перукарство
  • Створення зачісок
  • Чоловічі стрижки
  • Жіночі стрижки
  • Дитячі стрижки
  • Фарбування волосся
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: професійні навики фарбування, зачісок та стрижок жіночих, чоловічих, дитячих, охайність, комунікабельність

Умови роботи: 10:00—20:00/

Позмінний

Обов’язки:

Фарбування усіх видів волосся, стрижки жіночі, чоловічі та дитяч!

Зачіски та укладки !!!

Beauty, fitness, sports, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics