Job from June 5, 2024 Apply without resume Above average

Механік авто

  • 35 000 – 80 000 UAH, Зарплата залежить від виконання роботи
  • Sarny club Off-Road

    Auto business and auto service; less than 10 employees
  • Sarny, вулиця Саксаганського.
    2.7 km from centerFind on the map
  • Леснік Константин
    0973636400
  • Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Ремонт авто
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Ремонт та обслуговування автомобілів

Умови роботи:

Пропонуємо Роботу Механіку

Гідна заробітна плата від 20 000 до 80 000 тис. При необхідності надаємо безкоштовне житло з усіма зручностями

З понеділка по п’ятницю (9.00−19.00)

Телефон 0973636400

Обов’язки: Ремонт та обслуговування автомобілів

Sarny club Off-Road

Auto business and auto service, less than 10 employees

Більше про компанію

Salary statistics