Job from May 6, 2024 Apply without resume

Комірник на металобазу у Щасливе

  • 12 000 – 15 000 UAH
  • Козак Сталь, ТОВ

    Metallurgical industry, metalworking; less than 10 employees
  • Shchaslyve (Kyiv Region), searching in Kyiv, вулиця Перспективна, 7.
    0.6 km from centerFind on the map
  • Віктор Олександрович Корнілов
    0954775325
  • Full-time. We are also ready to hire an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Відповідальність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Шукаємо відповідальну людину на металобазу, досвід роботи з металом бажано.

Умови роботи: Повний робочий день з 9:00 до 18:00, офіційне працевлаштування.

Обов’язки: Відпускати та приймати метал на металобазі, різати в розмір. Вести облік товару.

Детальніше на співбесіді, чекаємо на Ваші відгуки.

Козак Сталь, ТОВ

Metallurgical industry, metalworking, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics