Те, якими очима ми дивимося на себе, багато в чому визначає наш успіх. Нова робота не знайдеться, якщо не вірити в себе та вважати себе недостатньо хорошим, щоб заслуговувати на краще.

Досить знаходити в собі недоліки, досить боятися та терпіти. Ось відповідь на всі сумніви.

Як правило, на шляху до роботи мрії стоять 253 відмовки: така собі англійська, недостатньо досвіду, неідеальне резюме, неповна вища освіта та ще безліч сумнівних обмежень. Але насправді обмеження існують лише в голові, бо ідеального часу для переходу на кращу роботу не буде. Тому що цей час вже настав!

Всім, хто на кожне «можу» вставляє своє «недостатньо». Всім, хто сумнівається, ми хочемо нагадати, які ви насправді класні, і що на кожне «але» завжди знайдеться свій ТАКАМОН!

Наші позитивні усміхнені герої продовжують підбадьорювати та допомагають долати усі фантомні сумніви звідусіль: і з банерів в інтернеті, і з бордів на вулицях. Ми прагнемо допомогти кожному прислухатися до позитивного голосу змін, який завжди знайде, за що похвалити.

Роль Work.ua, як бренду — бути водночас і моральною підтримкою, і уколом рішучості. Work.ua заряджає силою і прагне зробити так, щоб всі українці повірили у себе!

Надихайте і ви! Використовуйте рамки ТАКАМОН для фото у Facebook і хештег #такамон, щоб допомогти своїм друзям і знайомим стати впевненішими у собі та зарядити їх позитивом!

P.S. І ще трішки відосиків ;)

99 comments

Андрей Куреша 02.04.2019, 11:48
супер!
Олег Жинтичка 02.04.2019, 11:56
Реклама мотивує
Нагадало мені як я шукав віддаленну роботу оператором кол-центру виключно на українській мові
Алексей Шваб 02.04.2019, 12:00
Непогано))
Владимир Анатольевич, GTO group 02.04.2019, 12:09
Это вобще! Не о чем. Абы привлечь внимание к своему наличию. Ничего, потерпим и этот НОМОТАК, здоровья ему и мира.
Антонина Латайко 02.04.2019, 12:12
Дуже позитивно! І взагалі це слово камон якесь дуже вмістке:) Я сама його часто вживаю:))))
Молодці!
Элеонора Кочнева 02.04.2019, 23:03
А слів в рідній мові вже не вистачає??
Світлана Сахнюк 03.04.2019, 01:17
#таоблиште #сумніви #і #вперед

Щось у цьому є)
Ольга Лубашева 04.04.2019, 11:03
Я з Вами згодна,що рекрутери бажають часом говорити іншомовними словами,часом не розуміючи,про що йде мова.Набір слів,а речення нема,і думаєш про що,мова.
Тина Милатова 04.04.2019, 12:16
Браво!
Сергій Олександрович, Старгород, мережа пивоварень-ресторанів 02.04.2019, 12:13
Непогано
Яна Воронина 02.04.2019, 12:22
Крутий слоган!Молодці!
Виталий Доценко 02.04.2019, 12:40
[ненормативна лексика видалена модератором Work.ua] какой-то
Михаил Щербачев, Livepage 02.04.2019, 13:27
Круто! Молодцы
Сергей Запорожченко 02.04.2019, 13:29
Позитивно та мотивуюче!)))
Михайло Ляшкевич 02.04.2019, 13:55
Мотивація це дуже добре. Якщо правильно змотивувати можна подолати страх в людині.
Анна Богуцкая 02.04.2019, 14:04
Ви молодці!
Татьяна Глущенко 02.04.2019, 14:05
Реклама просто бомба!!! Меня зарядила!!!)))
Ирина Москалец 02.04.2019, 14:16
Все супер!!! Молодцы!
Юрій Дьєрдь 02.04.2019, 14:38
Коли людині "тикають" я розвертаюся і йду геть. Такі люди посилаються на те, що це зближує, проте я від них тримаюся подалі. Спочатку потрібно вивчити основи ділового спілкування і етику мовлення.
Руслана, Coloris 02.04.2019, 14:53
Підтримую Вас
Светлана Завалкевич 03.04.2019, 15:20
Позвольте задать несколько вопроов: как это влияет на рекламную кампанию? К вам обратились на «ты» и вы тут же откажетесь от товара или услуги? Проявление уважения- это не «выкать», а уважительный поступок или элементарная улыбка в ответе на вопрос «Выходите ли вы на следующей остановке?». Вот это уважение. В современных компаниях нигде ни к кому не обращаются на «вы» (клиент- исключение, да и я не обижаюсь, когда ко мне обращаются на «ты», это пережитки Советского Союза, с которыми мы так усердно боремся, жаль, что только на словах политиков или ярых «патриотов». И последний вопрос: вам не кажется странным, что в даже в классическом британском языке нет такого слова как «вы» в единственном лице? Есть стандартное «You» и все. При этом, британский народ- символ этикета и толерантности. Подумайте об этом на досуге)
Тина Милатова 04.04.2019, 12:26
Уважаемая Завалкевич, у символа этикета, британского народа, есть не только стандартное "You", но вежливое и уважительное обращение "Mr. – Mister (обращение к мужчине)
Mrs. – Misses (обращение к замужней женщине)
Miss – Miss (обращение к незамужней женщине)
Ms – Mizz (обращение как к замужней, так и незамужней женщине). Так что не стоит тут пыхтеть о ваших "понятиях " уважения и этикета.
Анастасія Самойленко 02.04.2019, 14:45
Мені подобається
Алексей Прокопчук 02.04.2019, 15:33
у половины мониторов нет HDMI кабелей, половина на полу просто лежит, и руки на столах) чисто постанова
Павел Бурмака 02.04.2019, 15:49
Такамон !!!
Андрей Слюсар 02.04.2019, 15:50
Лучше добавьте отзыв о компаниях.
Павел Гузь 02.04.2019, 20:42
Лайк
Юлія Устінова 02.04.2019, 15:53
Молодці!!!
Степан Бойко 02.04.2019, 15:55
Що це за [нецензурна лексика видалена модератором Work.ua]?
Михайло Міщенко 02.04.2019, 16:06
а прикольно, я трохи став вмотивованіше
Олег Гончаренко 02.04.2019, 16:08
А мне печально.
Valeria Chorna 02.04.2019, 16:18
Такамон, нащо відповідати на вакансії без вказання рівня платні, ще й принизливе відношення кадровиків терпіти з купами дурних питань та тестів. Нехай би працедавці спочатку навчилися поважати потенційних кандидатів на посаду.
Павел Гузь 02.04.2019, 20:41
Лайк
Элеонора Кочнева 02.04.2019, 23:06
Согласна на все 100%.
Лариса Гужвенко 02.04.2019, 16:42
Я очень довольна Вашей работой!!!! Спасибо.
Тетяна Роботецька 02.04.2019, 18:24
Дякую!!
Александр Рябуха 02.04.2019, 18:27
Приберіть підписку, бо я приберу підписку.
Дмитро (модератор Work.ua) 02.04.2019, 18:44
Олександре, якщо ви хочете відписатись від розсилки, будь ласка, перейдіть у розділ «Розсилка ел. поштою» https://www.work.ua/jobseeker/my/account/notifications/ і приберіть галочки напроти розсилок, які не хочете отримувати.
Ірина Тіхонова 02.04.2019, 18:32
Молодці!!!!!
Константин Голубничий 02.04.2019, 18:42
Дякую ☺
Татьяна Мазепа 02.04.2019, 19:10
Дякую! :):):)
Леонид Хасилев 02.04.2019, 19:21
Вашій програмі необхідно поміняти кадрову політику на протилежну: ви шукаєте неіснуючі кадри для створених робочих місць, а треба створювати робочі місця для існуючих кадрів, як це роблять в постіндустріальному суспільстві.ТАКАМОН!!!
Павел Гузь 02.04.2019, 20:40
Лайк
Елена Волынчук 02.04.2019, 19:28
Молодці! Дякую!
Марія Гундяк 02.04.2019, 19:34
Клас
Инна Зиньковская 02.04.2019, 19:41
Спасибо
Инна Зиньковская 02.04.2019, 19:41
Спасибо
Богдан Жилюк 02.04.2019, 19:43
Приємно, що ви не зупиняєтеся в своєму розвитку, а шукаєте нові креативні ходи, хоч не завжди все всім подобається. Всім догодити неможливо, бо люди різні, і це нормально. Бажаю вам подальшого вдосконалення та нових звершень!
Алексей Смирнов 02.04.2019, 19:49
Такамон
Виктория Арефина 02.04.2019, 19:57
Спасибо за моральную поддержку!
Aleksey Chusov 02.04.2019, 20:03
Хороший, качественный креатив!
Донтстоп - мочите дальше :-)
Михайло Горбач 02.04.2019, 20:12
Дякую за підтримку
Артем Иванев 02.04.2019, 20:31
Ну, порадовались, поликовали, прикололись! Через время поиск вакансий опять превратится в серые, унылые будни. Весь сладкий воздух быстро улетучится.
Людям нужен креатив в виде комментариев о работодателях, правдивых зарплат, отзывов о прошедших собеседованиях, ярмарок вакансий, консультаций юриста, кидалова о невыплате зп. Такамон - Покемон - Тутанхамон. Бу-у-у-га-га-га-а-а!!
Павел Гузь 02.04.2019, 20:40
Лайк
Анжела Тишалкова 02.04.2019, 20:45
Поднялось настроение, честно
Владимир Иващенко 02.04.2019, 21:02
Барахло.
Олексій Климчук 02.04.2019, 21:09
Бачив Ваш борд вчора на Чоколівці. Норм виглядає ))
Вячеслав Кубицкий 02.04.2019, 21:21
креативщики [образа видалена модератором Work.ua],кислоты нажрались и выдают перлы
Руслана Ко 03.04.2019, 00:26
[образа видалена модератором Work.ua] они обычные
Юлія Данченко 02.04.2019, 21:33
Супер!!! Підбадьорює та надихає;)
Константин Константин 02.04.2019, 22:02
Круто! Надыхае Пипец! Вторую Неделю Уже Жду Звонка!! Зеленский Такамон!)))
Богдан Жилюк 03.04.2019, 11:13
А до чого тут Зеленський? Я теж шокований, скільки в нас безвідповідальних і недалекоглядних людей, що готові голосувати "по приколу", але я б не асоціював "приколи" бєніного клоуна з хорошими креативними ідеями, що сприяють удосконаленню та популяризації сервісу
Юрий Белоусов 02.04.2019, 22:12
Я так нашёл текущую работу. Было резюме на вашем сайте. Звонок. Шикарное предложение, но наверное не возьмут, уже многие отказывали.... И т.д....
Такамон! Что я теряю? Собеседование. Согласование. Оформление. Спасибо команде Ворк.уа она со мной в самые непростые моменты!
Наталья Мельник 02.04.2019, 22:24
Так держать только не в само оценке проблема а в знаниях то что нравиться требуют высшее законченное образование либо знание языка
Борис Нагорный 02.04.2019, 22:36
10 років шукав роботу і .... не знайшов , я розумію вік , але то не правильно
Владимир Матвеев 02.04.2019, 22:40
Это мне [нецензурна лексика видалена модератором Work.ua] не надо!
Игорь Бойко 02.04.2019, 22:46
Татампон! Креативненько, позитивненько- главное для работодателя. То,что соискателя руки из [нецензурна лексика видалена модератором Work.ua] растут и нет ни опыта работы по специальности, ни профильного образования-
неважно. Короче, улыбающийся дурачок - предел мечтаний креативненького эйчара. Лично я бы предпочел мрачного профессионала. Тасоломон!
Елена Стрюк 02.04.2019, 23:43
Ребята, у кого из маркетологов поехала крыша? Или сразу у всего департамента? Язык и так загадили англоязычными словечками, а вы ещё тут со своими такамонами. Сорян, бро, епик фейл. У вас, что, англоязычные инвесторы и им нужно [нецензурна лексика видалена модератором Work.ua]? Один уже затакамонился, 21 апреля зафакапится. Бест регардс («С уважением» - для тех покемонов, кто по-русски плохо понимает).
Александр Борзенко 03.04.2019, 00:07
Улыбнуло!
Руслана Ко 03.04.2019, 00:25
Тупее ничего не можете придумать?
Олександр Ковальчук 03.04.2019, 00:53
А яка суть цієї акції? Наведіть кілька хороших прикладів успішних людей які знайшли роботу мрії через цей сервіс.
Стефан Вовк 03.04.2019, 02:18
теость с прибылью полный алесс [нецензурна лексика видалена модератором Work.ua]
начались кривляния :)
скорбим помним как блокируетете экаунты
Олена Лясковець -Мурзіна 03.04.2019, 06:16
Як хочеться бути впевненим у собі, найти роботу. Та я не бачу себе у інших галузях як поєднання психології, правознавства та медицини, підкажіть де я знадоблюся?????
Кирилл Дербас 03.04.2019, 12:59
Судмедэксперт или патологоанатом с [ненормативна лексика видалена модератором Work.ua] богатым внутренним миром.
Елена Мельникова 03.04.2019, 07:42
Большое спасибо за поддержку!
Юлия Пудзирова 03.04.2019, 07:58
спасибо work.ua! с вашей помощью я нашла работу в одной из ведущих компаний Европы!
Светлана Николаева 03.04.2019, 08:39
Дякую!
Олена Підгорянська 03.04.2019, 08:47
Молодці! Людям і справді потрібна підтримка та краплинка позитиву. Успіхів Вам :)
Віталій Чаюн 03.04.2019, 11:19
Гарно та яскраво, інформативно; спонукає до дій та не дає часу назйві переживання, усіляки негативні думки, депересію.
Наталія Сьомочкіна 03.04.2019, 12:36
Это что такое было - "такамон"?.. Мне для чего (тут было нецензурное слово, но его потребовали заменить) этот спам ещё в таком виде, словно парниша с райончика писал?
Инна Левит 03.04.2019, 12:43
Но ведь "камон" значит "давай, пойдем", а не "брось, оставь".
Александра Зузанская 03.04.2019, 13:22
Отличный слоган! может не всем зайдет, но очень креативно и пизитивно!
Юлия Дремлюга 03.04.2019, 13:56
Это письмо мне в тему сегодня)) Спасибо:)
Алина, Харьков-Рекрутинг 03.04.2019, 14:05
Я правильно поняла, что вы данной рекламой хотите привлечь на ваш сайт сомневающихся в себе кандидатов без опыта работы и каких-либо навыков?
Дмитро Ганжа 03.04.2019, 15:08
Именно. Для сайта нужно количество анкет, в не их качество.
Еліна Виставна 03.04.2019, 16:37
Очень классная реклама! ТАКАМОН-это сила!
Игорь Клыков 03.04.2019, 18:30
Еще бывает покемон !
Виктория Сорока 03.04.2019, 20:55
Це супер-крута ініціатива)
Анна Дарья 04.04.2019, 09:34
Такамон!Ворк ,підключіть комменти до вакансій та компаній ,так набагато спростить пошук роботи і економія часу гарантована.Прийшла на співбесіду-все ідеально(золоті гори)прийшла на стажування-повний абсурд ,умови жахливі,відношення теж
Або інше:знайшла вакансію-сподобались умови-прийшла на співбесіду-сказали про зовсім інші умови,зп не 20000 ,а 10000 але це не точно.Дістало,якби були коментарі ,то можна було б не витрачати час на таких горе роботодавців.
Олена Задорожна 15.04.2019, 11:09
коментарі підступні. те, що одному - пекло, іншому приємне середовище.
Олександр Козлов 04.04.2019, 10:08
Чудова кампанія, бомба!
Евгений Скрипка 04.04.2019, 11:26
Отличные позитивные видео! Заряжают оптимизмом )
Віктор Борщ 04.04.2019, 19:36
Клас!
Ольга Комарова 04.04.2019, 20:48
Мотивирует, спасибо;)
Инна Глуховская 07.04.2019, 06:13
Супер! Так камон!
Тина Милатова 11.04.2019, 16:39
А в чем смысл идеи? Визуально могу представить так: собирается толпа Такамонов и начинают осаждать Фирмы-Офисы...Пардон, а откуда ВДРУГ взялись свободные и финансово гарантированные вакансии в нашем "Гондурасе"?
Олена Задорожна 15.04.2019, 11:08
Класно! Це про емоцію і настрій! Віра в себе це не КРІ і не ВВП, а отакі от штуки. Натхненно! Дякую авторам!
Оксана Безрукава 07.05.2019, 10:55
Вдохновляет!)
Роман Иванов 22.05.2019, 11:18
Прикольно. Только я никогда не поверю, что Ворку нужны соискатели...
Не лучше ли было сделать акцент на выгодах для нанимателя?