• July 16, 2019
  • 2686
  • 11

В Україні порахували пенсіонерів і пенсії

15 липня, у понеділок, на офіційній сторінці Пенсійного фонду України у Facebook було опубліковано інфографіку, що відображає найсвіжіші статистичні дані щодо українських пенсіонерів і пенсій.

Виявилось, що станом на 1 липня 2019 року пенсії в Україні отримують 11 мільйонів 300 тисяч громадян. Порівняно з минулим роком пенсіонерів стало менше — 1 січня 2018 повідомлялося про 11 мільйонів 711 тисяч отримувачів виплат.

Також фонд назвав розмір середньої пенсії в Україні — 3006 грн. Варто нагадати, що 1 березня цього року суму даної виплати було збільшено на 491 грн (порівняно з 1 січня 2019), тоді вона сягнула 3033 грн.

«2019 рік є роком найбільшого зростання розміру пенсій. Це відбувається в умовах низької інфляції за останні п’ять років, що свідчить про перший ріст купівельної спроможності пенсіонерів,» — зазначив експерт Національної ради економічного розвитку Олексій Дорошенко.

Варто згадати, що на початку цього місяця Пенсійний фонд підвищив пенсії тим громадянам, що мають значний страховий стаж, але отримували низькі зарплати, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, а також тим, хто отримав інвалідність під час участі в АТО й Операції об’єднаних сил на Донбасі.


Читайте також

11 comments

Сергій Лукашенко 16.07.2019, 19:17
Мені не зрозуміло, чому особи, які не мають право на пенсію, отримувачі соціальної допомоги по інвалідності (ІІІгр.) через Управління працею та соцільного захисту населення, отримали по 1564 грв., а персони, які отримують пенсію через Пенсійних фонд, отримали майже на 530 грв., більше, хоча до цьго суми виплат були однакові ? Це мабуть розплата, на кшталт, кари за відсутність у "зеленій книжичці" запису про трудовий стаж ?
Наталія Задорожня 24.07.2019, 09:38
Все просто. Ви плутаєте соц.допомогу з пенсією, це різні речі. Ті хто має достатній страховий стаж, мають мінімум пенсію 2000 грн чи щось таке, це здається правило з 1 липня. Ті, хто не мають достатнього стажу та інваліди мають соц.допомогу, зазвичай це 1564 для інвалідів 3 групи і тих, хто не має права на пенсію. Просто банально, пенсія і соц.допомога рахуються по різним принципам.
Денис Жданов 24.07.2019, 00:07
Средняя 3000 гривен?
Что за бред нет такой средней
Евгеній Півень 24.07.2019, 07:02
справочник Стеля.
Ірина Головченко, Ветзоопромпостач 24.07.2019, 08:42
Ви забуваєте,що є пенсії розміром в кілька десятків тисяч і розміром в півтори тисячі, а середня по країні - три. Це як в лікарні : один вже вмер і температура 0, а у іншого - 40, а в середньому нормальна. Основна масса пенсіонерів отримує таку пенсію,що на неї прожити неможливо, а статистикою людину не прогодуєш.
Валентин Волошин 24.07.2019, 04:22
Брехня брехнею. З якою метою?
Ника Соцкая 24.07.2019, 10:32
Обратите внимание на шокирующие данные: с 01.01.18г. по 01.07.19г. умерло почти полмиллиона пенсионеров!!!(смотреть начало данной статьи) Вот это РОСТ показателей! Успешно при Гройсмане развиваются в основном кладбища...
Департамент По Управлению Персоналом, Палівенерго, вільна енергетична компанія, ТОВ 25.07.2019, 09:10
я оптимист, я решила, что эти люди уехали за кордон :)
Анатолий Романченко 25.07.2019, 20:22
Я вообще не представляю, как можно на такие пособия для мертвых жить, я думаю в мире таких пенсий нигде нет, цены с концами невозможно свести, вот молодь и драпает, а старики вымирают. Теперешнее состояние страны ужасное, а впереди вообще тёмный лес. Не жалею я что без класса крестьянства и рабочих, офисными тунеядцами про кофе и игру в дарт, нечего даже и мечтать, да кто до этой мечты доживёт. Я думаю - никто, так как осуществлять её некому, а рождаемость нулевая. Эмигранты, которых Порох запустил в страну, что - то не больно стремятся к работам. Никто не поинтересовался на какие средства они живут?
Галина Омельченко 26.07.2019, 08:18
минимальная заработная плата 4173 грн, а средняя пенсия 3006 грн..и они считают что покупательная способность пенсионеров выросла..каким образом? мой совет молодым- продавайте свой труд подороже, и не важно как вы будете получать эти деньги, чтобы потом не жалеть, что честно отработали 35 лет и получили от государства "пособие"..а про увеличение пенсий отдельная и как всегда непонятная история, кто получил и кто должен был получить? Как всегда расплывчато и непонятно..Хотела найти какая средняя зарплата берется сейчас для начисления пенсии и нигде не смогла...вот и прозрачность новой пенсионной реформы
Наталья Педченко 26.07.2019, 16:46
Як не знаю точно як враховують середню пенсію, мабуть так як середню температуру по лікарні, але виникає запитання : навіщо я напрацювала 43 роки стажу? Щоби мати купу хвороб і пенсію в сумі 2444.00 грн? Мушу шукати якусь роботу щоби можна було вижити. Це ж жахіття, а не життя - ні полікуватись ні поховати немає за що!