• October 21, 2020
  • 1621
  • 2

Потрібно перевести працівників на віддалену роботу — МОЗ

Work.ua повідомляв, що уряд України продовжив дію адаптивного карантину до кінця 2020 року. Тому тим, хто досі не пристосувався до нових умов життя та праці, потрібно це зробити якнайскоріше. І от що пропонує МОЗ.

Заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак радить роботодавцям організувати роботу у віддаленому режимі, якщо, звісно, це можливо.

«Кожен роботодавець, кожен керівник фірми, підприємства має організовувати роботу своїх працівників у такий спосіб, щоби всі ті, хто можуть працювати у віддаленому доступі, працювали у віддаленому доступі... Будь-які зібрання намагатися проводити з дотриманням дистанції, усіх вимог, які стосуються карантинних обмежень. Не потрібно зайвий раз збирати людей, організовувати зустрічі, наради в офлайн-режимі» — наголосила чиновниця.

Також вона нагадує про потребу носити маску всюди, де є більш ніж дві-три людини, насамперед у громадському транспорті, ліфтах, торговельних центрах, на ринках, у приміщенні, де людина працює, тощо.


Читайте також

2 comments

Лера Павлюченко 21.10.2020, 23:03
Придумайте что нибудь болие устраивающее граждан у которых нет возможности работать дома. Не оставаться же без работы на время карантина.
Роман Гурный 27.10.2020, 22:28
А как удаленно работать охранником? Дома компьютер охранять?

To leave a comment, you need to sign in.