316 candidates last 3 months System engineer in Odesa
Considering positions: Системний інженер, сторож, слюсар, 7 more positions
Владимир, Odesa
Secondary education · Full-time
- Охоронець, Ррро, less than a month
Considering positions: Системний адміністратор, Fullstack-розробник, Full stack програміст, 7 more positions
Іван, 20 years, Odesa, Chornomorsk, Remote
Іван Даркін Software Developer Телефон Е-пошта LinkedIn Адреса Профіль Місто Чорноморськ, Цілеспрямований розробник програмного забезпечення (бакалавр інженерії ПЗ) із практичним Одеський район...
1 more resumes for this candidate
- IT-спеціаліст , 40000 UAH, Chornomorsk, Other countries, 1 week ago
Considering positions: Системний адміністратор, маркетолог (моніторинг), менеджер з продажу, 7 more positions
25 000 UAH
Ирина, 33 years, Odesa, Remote
Unfinished higher education · Full-time, part-time
- Маркетолог, Монополия, 1 year
- Оператор call-центра, Монополия, 11 months
Considering positions: Системний адміністратор, IT-спеціаліст, Junior QA Automation Engineer, 6 more positions
Олександр, 19 years, Odesa, Remote
СКОРОБРУХ ОЛЕКСАНДР Вік: 19 років Місто: Одеса, Україна Телефон: Email: ПРОФЕСІЙНИЙ ПРОФІЛЬ Молодий IT-фахівець із завершеною освітою за спеціальністю «Комп’ютерні науки» та практичним досвідом...
95 000 UAH
Иван, 33 years, Odesa, Kyiv, Remote
Specialized secondary education · Full-time, part-time
- Specialist Service Delivery, HRS International, 1 year 9 months
- Системний адміністратор, Теус Термінал, ТОВ, 7 months
Валерій, 54 years, Odesa, Remote
Specialized secondary education · Full-time, part-time
- Системний адміністратор, Велика компанія у сфері роздрібної торгівлі, 1 year 6 months
- Администратор системы, ЧП "Компания "Софторг" ЧП “Фиалан”, 11 years
Considering positions: Системний інженер, інженер-механік, керівник проєкту, 4 more positions
Юрій Veteran 47 years, Odesa, Kyiv
Higher education · Full-time
- Інженер, Збараж Агро-Трейд, ТОВ, 6 years 10 months
Considering positions: Інженер комп'ютерних систем, програміст WordPress
Hidden, Odesa
Профіль Досвід роботи Кудінов Віталій Я Project manager/розробник. Системний адміністратор Project manager Розробкою сайтів займаюся з Миколаївський земельний 2010 року та за цей проміжок кадастр...
Considering positions: Системний адміністратор, менеджер інтернет-магазину, продавець-консультант, 7 more positions
Єлизавета, 19 years, Odesa, Remote
Unfinished higher education · Part-time
Education: 01.2024 - 01.2028: Факультет психології і соціальної роботи, соціальна робота (ОНУ ім. Мечнікова).
Considering positions: Системний адміністратор, адміністратор, Support manager, 7 more positions
Дмитро 60 years, Odesa, Remote
Higher education · Full-time, part-time
- Системний адміністратор, ТОВ "ПМК-6", 1 year 4 months
- Видеоинженерпропрограмист, Екта промпром, 8 years 8 months
1 more resumes for this candidate
- IT-спеціаліст , Odesa, 1 week ago
Considering positions: Системний адміністратор, водій кат. D, D1, менеджер з управління проєктами
25 000 UAH
Дмитро, 29 years, Odesa
Full-time
- Водій автобуса, АТП 11410, 7 years 10 months
Considering positions: Systems engineer, Backend програміст, Python engineer, 2 more positions
Вадим, 20 years, Odesa, Kyiv, 2 more cities
VADYM POPOVYCH Backend Developer Uzhorod, Ukraine LinkedIn vadym.work Github ABOUT ME EXPERIENCE Backend developer with 2 years of professional experience building Python Developer 2025 – 2026...
Considering positions: Інженер систем штучного інтелекту, Fullstack-розробник, інженер електроніки, 1 more position
120 000 UAH
Олексій, 39 years, Odesa, Remote
Higher education · Full-time, part-time
- CTO, Sofloworks, 4 years 8 months
- Розробник програмного забезпечення, Appus, 9 years 8 months