Resume from February 7, 2024 File

Наталія

Психолог

Age:
42 years
City:
Bashtanka

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and address.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Король Наталія Вікторівна
Дата народження:02.02.1982
Сімейний стан: незаміжня
Домашня адреса: м.Баштанка, вул.Василя Єрешка,20 Моб.телефон:[open contact info](look above in the "contact info" section)
E-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section)
Ціль:посада психолога в філію ВБФ «Деполь Україна» в м.Одеса (неповна зайнятість)
Освіта:повна вища.У 2009 році закінчила Миколаївський державний університет імені В.О.Сухомлинського за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію викладач педагогіки та психології (дошкільної)
• Досвід роботи: З 12 грудня 2006 року працювала вихователем в Баштанському закладі дошкільної освіти (ясла-садок)№3 «Чебурашка».
• З вересня 2016 року працюю практичним психологом в Баштанському закладі дошкільної освіти (ясла-садок)№3 «Чебурашка»,з вересня 2017 по вересень 2019 році була в дикретній відпусці,у вересні 2019 року повернулась на роботу в заклад на посаду вихователь – методист 0,5 ставки та 0,5 ставки практичного психолога.
• з «11» січня 2021 р. по «11» березня 2021 р. пройшла онлайн курси підвищення кваліфікації Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти - Психологи ЗДО
Напрями роботи:Психологічний супровід дітей та підвищення ефективності освітнього процесу у закладі.Участь у здійсненні освітньої роботи, спрямованої на забезпечення всебічного індивідуального розвитку дітей, збереження їхнього повноцінного психічного здоров’я.Проведення психолого-педагогічної діагностики готовності дошкільників до навчання в школі. Проводила індивідуальні та групові консультації з батьками та педагогами.

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: