Resume from March 18, 2024

Адам

Менеджер з продажу, 15 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
26 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Адміністратор соц. мереж

from 02.2024 to 03.2024 (1 month)
OsviTech, Дистанційно (Освіта, наука)

Мав досвід роботи у компанії з представлення онлайн занять з різних предметів для дітей та дорослих, а тобто репетиторства. У онлайн школі OsviTech я працював адміністратором соціальних мереж, а саме Telegram. Я знаю всі тонкощі цієї платформи, займався розсилкою реклами, залученням нових клієнтів, консультацією та роботою з щоденною звітністю а також з СРМ системами, такими як Key CRM та Alfa CRM де я вноси відгуки від клієнтів а також записував на уроки. Звісно, що в роботу входила робота із запереченнями, комунікабельність, ввічливість, компетентність.

Менеджер з продажу

from 03.2023 to 02.2024 (11 months)
Kover, Дистанційно (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Магазин спеціалізувався на продажі килимів, які мали не лише в наявності у різних розмірах а також виготовленням під любі індиавідуальні розміри. В мої обов'язки входило спілкування з клієнтами (дірект, коментарі) та продаж, який розділяв такі етапи:
1. Привітання
2. Виявлення потреби клієнта
3. Пропрацювання заперечень (наприклад: дорого, я подумаю...)
4. Оформлення замовлення через СРМ систему (Key CRM)
5. Ведення щоденної звітності (володію Excel, Google таблицями )
З ключових правил були: грамотна українська мова (ведення розмови), дотримання субординації з клієнтами, знання товару, професіоналізм, правильний прорахунок по індивідуальним замірам клієнта, перевірка наявності килимів, швидкість відповіді.

Knowledge and skills

Неконфліктність Комунікабельність Відповідальність Користувач пк Грамотна усна та письмова мова Ведення CRM Здатність до навчання Робота із запереченнями Активна життєва позиція

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent

Additional information

Я вмотивована та повна ентузіазму людина, яка прагне знайти посаду у віддаленому робочому середовищі. Маючи за плечима певний досвід роботи, як зазначено в моєму резюме, я готовий відкрити нові можливості та продемонструвати свою здатність швидко навчатися та адаптуватися до нових викликів.

Що мене вирізняє, так це моя невгамовна жага росту та розвитку. Я процвітаю, постійно намагаючись навчатися та вдосконалюватися, будь то оволодіння новими навичками, дослідження інноваційних ідей чи впровадження нових технологій. Я вважаю, що ключ до успіху полягає в тому, щоб ніколи не стояти на місці, а завжди прагнути розвиватися та розширювати свої можливості.

Дистанційна робота мені подобається, тому що вона дає змогу збалансувати професійне та особисте життя, забезпечуючи чудові результати. Я в захваті від перспективи приєднатися до динамічної команди, де я можу вкласти свою енергію, ентузіазм і бажання вчитися, не виходячи з дому.

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: