Валентин
Системний адміністратор
Contact information
The job seeker has entered a phone number and email.
Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.
You can get this candidate's contact information from https://www.work.ua/resumes/13590979/
Work experience
Системний адміністратор
from 02.2025 to now
(1 year)
Сім23 (Сімі), Луцьк (Роздрібна торгівля)
Впровадження та підтримка безпечного зберігання доступів за допомогою корпоративного менеджера паролів KeePass.
Розробка власних внутрішніх утиліт на C# (WinForms) для вирішення специфічних завдань безпеки та моніторингу (захоплення екрану, вебкамери, автоматичне блокування систем).
Автоматизація ІТ-процесів (у тому числі налаштування систем передачі файлів між ПК у локальній мережі) за допомогою написання скриптів на PowerShell.
Оптимізація та стандартизація підготовки нових робочих місць: розробка кастомних для Windows 11 та використання WinPE (Sergei Strelec) для швидкого масового розгортання систем.
Проєктування, налаштування та підтримка мережевої архітектури: реалізація системи Wi-Fi з ізоляцією трафіку (VLAN) на базі маршрутизаторів DrayTek, Tp-Link, Asus та виділених серверів.
Касир
from 08.2024 to 02.2025
(7 months)
Сім23 (Сімі), Луцьк (Роздрібна торгівля)
Робота з POS-терміналами та ТЗД
Участь у проведенні інвентаризації, контроль термінів придатності та викладка товару.
Education
ВНУ ім. Лесі Українки
Комп'ютерні науки, Луцьк
Higher, from 2021 to 2025 (4 years)
Knowledge and skills
- Користувач 1С
- Здатність до навчання
- Знання архітектури ПК
- VLAN
- TCP/IP
- Налаштування DNS
- DHCP
- Налаштування мережевого обладнання
- Адміністрування локальної мережі
- Active Directory
- Адміністрування Windows Server
- PowerShell
- Autohotkey
- C#
- KeePass
Additional information
Я не люблю однотипну ручну роботу, тому все, що можна автоматизувати — автоматизую. Пишу скрипти на PowerShell, роблю власні невеликі утиліти на C# (WinForms). Маю хороший досвід роботи з Windows-доменом, мережами та створенням кастомних образів ОС для швидкого масового розгортання.
Зараз самостійно вивчаю Docker, бо хочу розвиватися в бік сучасних технологій.
Для зв'язку (Viber/Telegram): [
Similar candidates
-
Аналітик комп'ютерних систем
Kyiv, Remote -
Системний адміністратор
25000 UAH, Odesa, Remote -
Системний адміністратор
Remote -
Системний адміністратор
Kyiv, Odesa, Remote -
Системний адміністратор
20000 UAH, Dnipro, Remote -
QA-інженер
Remote