• File

Андрей

Спеціаліст технічної підтримки

Considering positions:
Спеціаліст технічної підтримки, Системний адміністратор, Оператор технічної підтримки
Age:
39 years
City of residence:
Kamianske
Ready to work:
Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Каплій Андрій Юрійович

м. Кам’янське (Дніпродзержинськ) обл. Дніпро
Дата народження 08.12.1985р.
Телефон: [open contact info](look above in the "contact info" section)

Освіта:

• 2004-2007р. Дніпродзержинський енергетичний технікум, спеціальність «Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем та мереж».

Досвід роботи:

• 2009р. до 2014р. на підприємстві ПАТ «Дніпровагонмаш» на посаді системний адміністратор.
• 2017р. до 2020 р. На комунальному підприємстві КВП КМР "Міськводоканал" на посаді системний адміністратор.
Додаткові відомості:

З відзнакою закінчив Енергетичний технікум за спеціальністю обслуговування та ремонт інтелектуальних систем та мереж. За спеціальністю працював на підприємстві важкого машинобудування у відділі інформаційних технологій на посаді адміністратор системи 5 років. Також працював у комунальному підприємстві у відділі комп'ютерних систем на посаді системний адміністратор 3 роки.
У мою зону відповідальності входило:
• підтримка користувачив підприємства (вирішувати питаня по телефону, віддалено або безпосередньо на робочому місці користувача);
• ремонт ПК (діагностування, тестування, заміна комплектуючих, встановлення ОС та ПЗ та інше);
• усунненя несправностей що призвели до відсутності мережевого підключення;
• підключення та налаштування перефірійних пристроїв (принтери, сканери, БФП(МФУ) тощо);
• комплектування нових робочих місць (збірка ПК, налаштування, підключення до мережі та інше);
• інвентаризація.

Я ставлю себе до людей, які називають себе перфекціоністами. Намагаюся завжди робити свою роботу якісно та швидко. В мене аналітичний склад розуму, тому я шукаю різні варіанти рішення завдання. У мене є певний досвід роботи в ІТ-сфері, і я хотів би доповнити його новим досвідом, адже ІТ-сфера має широке поширення завжди є що дізнатися нового.

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: