• PRO

Владислав

Операційний директор

Considering positions:
Операційний директор, Операційний керівник, Заступник операційного керівника, Операційний менеджер
Employment type:
full-time, part-time
Age:
48 years
City of residence:
Lviv
Ready to work:
Lviv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and address.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Директор, Засновник (приватний підприємець)

from 03.2012 to 09.2023 (11 years 6 months)
YANKA, Львів (Роздрібна торгівля)

(роздрібна торгівля, магазин брендового одягу)
Організація підбору приміщення, проєктування та запуск магазину з нульового циклу.Визначення цільової аудиторії та позиціювання, підбір постачальників, формування асортиментної та цінової політики, підбір та навчання співробітників, розробка і реалізація маркетингової стратегії спрямованої на залучення та утримання клієнтів. Операційне управління роботою магазину, контроль за дотриманням стандартів обслуговування та мерчандайзингу, організація складського обліку та інвентаризації, ведення управлінського обліку та звітності P&L, Cash Flow, Balance, організація акцій, розпродажів та інших заходів для стимулювання продажів. Робота з соціальними мережами та іншими онлайн-платформами.Вихід на плановий прибуток вже в другий місяць роботи магазину, завдяки організації роботи магазину та агресивній маркетинговій стратегії, дотримання плану продаж.

Директор, Засновник (приватний підприємець)

from 04.2006 to 12.2011 (5 years 8 months)
АВ-ЛЮКС, Львів (Роздрібна торгівля)

(мережа торгових офісів стріт-формату для оформлення замовлень, продажі в сегменті B2C, B2B, з повним циклом послуг монтаж, демонтаж, післяпродажне обслуговування, товарна група ПВХ вікна, вхідні двері, міжкімнатні двері та супутні вироби)
Організація підбору приміщень, проєктування та запуск офісів з нульового циклу.Визначення цільової аудиторії та позиціювання, налагодження співпраці з виробниками, формування асортиментної та цінової політики, підбір та навчання співробітників, розробка і реалізація маркетингової стратегії спрямованої на залучення та утримання замовників. Операційне управління роботою мережі, оптимізація бізнес-процесів, контроль за дотриманням стандартів обслуговування, організація логістичних процесів, ведення управлінського обліку та звітності P&L, Cash Flow, Balance, фінансова аналітика та бюджетування. Організація заходів для стимулювання продажів. Робота з соціальними мережами та іншими онлайн-платформами. Робота з замовниками в секторі B2B.Вихід в прибуток з першого місяця роботи першого відкритого офісу, завдяки спланованій рекламній компанії, розвиток мережі до 5 офісів, управління та контроль за роботою співробітниками компанії, дотримання плану продаж.

Менеджер з логістики, Менеджер з продажу, Керівник відділу продажу

from 11.2003 to 03.2006 (2 years 4 months)
ЄВРОФАСАД, Львів (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

(торгівля B2B, торгівля матеріалами для виготовлення ПВХ вікон, алюмінієвих фасадів)
Почав роботу в компанії з позиції у відділі логістики, де я займався оптимізацією складських запасів, контролем за дотриманням термінів доставки. Цей досвід дозволив мені глибоко зрозуміти операційні процеси компанії та розвинути навички планування і координації.
Потім був переведений на посаду менеджера з продажу, у цій ролі я відповідав за роботу з постійними клієнтами, пошук і залучення нових клієнтів, ведення переговорів, укладання договорів, виконання планів продажів, активно розвивав клієнтську базу.
Мої досягнення в продажах і глибоке розуміння бізнесу привели до призначення мене на посаду керівника відділу продажів. У цій ролі я займався управлінням відділом продажу, аналізом ринку, плануваням обсягів продажу, контролем за дебіторською заборгованістью, успішно керував відділом, сприяючи зростанню обсягів продажу.

Менеджер з продажу

from 12.2000 to 12.2001 (1 year)
АЛМА, Львів (Роздрібна торгівля)

(торгівля B2C, B2B, запчастинами до сільськогосподарської, вантажної, та іншої автотехніки)
Ведення переговорів та укладання угод. Проведення переговорів з клієнтами, виявлення потреб. Підготовка комерційних пропозицій. Укладення договорів і супровід угод. Робота із запереченнями. Виконання плану продажів.

Менеджер з продажу

from 01.2000 to 05.2000 (4 months)
Галич-Лік, Львів (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Ведення переговорів та укладання угод. Проведення переговорів з клієнтами, виявлення потреб. Підготовка комерційних пропозицій. Укладення договорів і супровід угод. Робота із запереченнями. Виконання плану продажів

Бухгалтер

from 02.1999 to 06.1999 (4 months)
Ванкувер, Львів (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Повне ведення бухгалтерії, контроль виплат фінансових зобов’язань, формування фінансової звітності BS, CF, P&L, формування бухгалтерської та податкової звітності.

Бухгалтер

from 02.1998 to 11.1998 (9 months)
Леополіс Ампір, Львів (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Часткове ведення бухгалтерії (окремі напрямки)

Education

Національний університет “Львівська політехніка”

Факультет САПР, спеціальність “Комп’ютерні науки”, Львів
Unfinished higher, from 2003 to 2008 (5 years)

Львівський обласний навчальний центр Міністерства статистики України

Бухгалтер-економіст промислових підприємств, Львів
Specialized secondary, from 1997 to 1998 (1 year)

Knowledge and skills

  • Управлінські здібності
  • Організаторські здібності
  • Аналітичні здібності
  • Навички оптимізації бізнес-процесів
  • Навички роботи з юридичними документами
  • Навички роботи з фінансовими документами
  • Комунікативні навички
  • Здатність швидко навчатись
  • Стресостійкість
  • Водійські права категорії B
  • Професійне володіння ПК на рівні розробника
  • MS Office
  • CMS
  • Швидка адаптація до нового програмного забезпечення
  • Ведення E-commerce проєктів
  • Знання роботи ринку криптовалют

Additional information

Завдяки 17 рокам підприємницької діяльності оскільки вона належала до категорії малого бізнесу я суміщав та виконував обов’язки:
Операційного директора – створював бізнес-процеси з нуля та оптимізував їх, контролював операційну діяльність.
Комерційного директора – займався аналізом конкурентного середовища, досліджував ринок збуту, займався ціноутворенням та підготовкою комерційних пропозицій.
Фінансового директора – створював управлінський облік, формував звітність Balance, Cash Flow, P&L, для аналізу та прийняття рішень стосовно ефективності роботи та бюджетування.
Маркетингового директора – розробляв та впроваджував заходи націлені на ефективне залучення цільової аудиторії, та розширення ринку збуту.
Керівника відділу продажів – займався підбором менеджерів по продажах, управлінням та навчанням команди менеджерів, розробкою системи мотивації, розробкою воронки продаж, розробкою скриптів продаж, встановленням KPI та планів продаж, контролем за їх виконанням.
Був дотичний до інших функцій та обов'язків пов’язаних з комерційною діяльністю.

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: