Вікторія
Супервайзер, адміністратор, торговий представник, 20 000 UAH
Contact information
The job seeker has entered a phone number .
Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.
You can get this candidate's contact information from https://www.work.ua/resumes/14593819/
Work experience
Супервайзер
from 02.2024 to 02.2025
(1 year)
BAT Україна, Львів (Маркетинг, реклама, PR)
Компанія запускала новий продукт і ми починали проект з нуля. На даній посаді в мої обовʼязки входило: пошук людей в мою команду, проведення співбесід, закриття плану по продажам і всіх KPI, виконання поставлених задач, проведення аудитів (80% робочого часу - робота в полях), постійний контроль роботи команди, мотивувати команду на результат та досягнення цілей, безперебійне навчання команди, створення адресних програм, робота зі звітами, проведення щотижневих зборів. Я зібрала сильну команду та весь період проекту ми показували найкращі результати по Україні.
Бренд-консультант ТМ Glo
from 03.2023 to 02.2024
(1 year)
BAT Україна, Львів (Маркетинг, реклама, PR)
Керівник мережі кавʼярень
from 05.2021 to 02.2022
(10 months)
YaPoCoffee, Херсон (Готельно-ресторанний бізнес)
Займала посаду керівника мережі кавʼярень (3 кавʼярні). В мої обовʼязки входило: пошук та адаптація персоналу, контроль роботи кожної кавʼярні, виконання поставлених планів на місяць, проведення інвентаризацій, складання графіків роботи для бариста, робота зі звітами, аналіз ринку та конкурентів, аналіз фінансових показників, комунікація з постачальниками та замовлення товару, участь в розвитку бренду.
Мерчендайзер
from 01.2021 to 05.2021
(5 months)
Вітмарк-Україна, СП, ТОВ, Херсон (Харчова промисловість)
Мерчендайзер-асистент ТП
from 06.2019 to 08.2019
(3 months)
BAT Україна, Херсон (Маркетинг, реклама, PR)
Бренд-амбасадор ТМ Glo
from 05.2019 to 02.2022
(2 years 10 months)
BAT Україна, Херсон (Маркетинг, реклама, PR)
На даній посаді виконувала такі задачі: проводила зустрічі з клієнтами та презентувала продукцію Glo, займалась пошуком нових клієнтів, робота зі звітами та з системою CRM, виконувала поставлені плани по продажам на місяць (закривала план на 100-130%). За період роботи напрацювала свою велику клієнтську базу.
Бренд-консультант
from 10.2017 to 05.2019
(1 year 8 months)
BAT Україна, Херсон (Маркетинг, реклама, PR)
В компанії «ВАТ Україна» починала свою карʼєру з посади Бренд-консультанта тютюнової продукції. Основна задача - інформування повнолітніх споживачів про продукцію компанії в точках продажу. Через декілька місяців роботи почала показувати найкращі результати і стала ТОП-1 консультантом з команди.
Education
ХНТУ
Маркетинг, товарознавство і торговельне підприємництво, Херсон
Unfinished higher, from 2017 to 2019 (2 years)
ДНЗ «ХВПКУ»
Товарознавство та комерційна діяльність, Херсон
Specialized secondary, from 2012 to 2017 (5 years)
Knowledge and skills
- Орієнтація на результат
- Організованість
- Відповідальність
- Комунікабельність
- Стресостійкість
Language proficiencies
- Ukrainian — fluent
- English — beginner
Additional information
Не маю водійського посвідчення та авто.
Similar candidates
-
Торговий представник
20000 UAH, Lviv -
Керівник, адміністратор
30000 UAH, Lviv, Pustomyty, Remote -
Адміністратор
28000 UAH, Lviv -
Менеджер, агент, представитель по продажам пиломатериалов оптом
Lviv, Vinnytsia , more 8 cities -
Адміністратор
Lviv -
Адміністратор
Lviv