Денис

Креативний директор, 100 000 UAH

Considering positions: Креативний директор, Директор з розвитку, Керівник проєкту, Керівник відділу контенту, SMM-керівник, Акаунт-менеджер
Employment type: full-time
Age: 39 years
City: Kyiv
Considering positions:
Креативний директор, Директор з розвитку, Керівник проєкту, Керівник відділу контенту, SMM-керівник, Акаунт-менеджер
Employment type:
full-time
Age:
39 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number .

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

CEO

from 05.2013 to 06.2025 (12 years 2 months)
G-Stock Studio, Київ (Маркетинг, реклама, PR)

gstockstudio.com
- Заснував і розвинув креативну студію у сфері стокового фото та відео продакшену яка у 2018 році отримала звання “Компанія року” у своїй галузі.
- Сформував та керував командою з 40+ фахівців та організував повний виробничий цикл – від розробки креативних стратегій до постпродакшену.
- Реалізував понад 2000 рекламних фото- та відеопроєктів, що стали комерційно успішними на глобальних платформах (Shutterstock, Adobe Stock, Getty Images).
- Розробляв та реалізовував креативні та бізнес-стратегії, що забезпечили масштабування компанії та стабільне зростання прибутку.
- Вивів компанію на позицію лідера, забезпечивши вихід у ТОП-20 світових компаній у сфері стокового бізнесу за обсягом продажів (2020–2022).
- Керував креативним і постпродакшн напрямами, вибудувавши ефективну структуру роботи команд від генерації ідей до комерційного результату.
- Налагодив B2B-партнерства з глобальними брендами (PepsiCo, Nestlé, Carlsberg) і міжнародними агентствами, що диверсифікувало доходи компанії.
- Впровадив стандарти контенту та SEO-стратегії, яка суттєво підвищила видимість і продажі на міжнародних ринках

Креативний директор

from 01.2011 to 04.2013 (2 years 4 months)
Centurion Studios, Київ (Маркетинг, реклама, PR)

- Керував міжнародною креативною командою, координуючи повний цикл створення візуального контенту: від ідеї до постпродакшену.
- Організував та провів понад 300 рекламних стокових фото та відеозйомок, адаптованих під вимоги глобального ринку та забезпечили високий рівень продажів.
- Забезпечив приріст доходу компанії на понад $200,000 вже у перший рік, відкривши нові міжнародні ринки
- Розробив нові напрями контенту, що сприяли виходу студії на ринки Південно-Східної Азії та Європи
- Перебудував внутрішні процеси управління продакшеном, завдяки чому вдалося скоротити час виконання проектів та підвищити якість результату.
- Розробив і впровадив SEO-стратегію для контенту студії, що суттєво підвищило його видимість та продажі.

Директор з міжнародного розвитку бізнесу

from 02.2009 to 01.2011 (2 years)
La Prima Model Management, Київ (Шоу-бізнес, мистецтво, культура)

- Побудував міжнародну партнерську мережу з провідними модельними агентствами світу (Elite, IMG, Next, Ford, Woman), розширивши присутність компанії на ключових ринках.
- Уклав понад 40 довгострокових міжнародних контрактів, які забезпечили працевлаштування українських моделей у США, Франції, Італії та Китаї.
- Розробив та впровадив повний цикл роботи з талантами: від кастингу та створення лукбуків, до працевлаштування та супроводу контрактів.
- Керував діяльністю модельної школи та модернізував навчальний процес
- Забезпечив вихід компанії на нові ринки завдяки створенню конкурентних презентаційних матеріалів і системній комунікації з медіа та продакшен студіями

Менеджер корпоративних продажів

from 09.2007 to 02.2009 (1 year 6 months)
Winner Imports Ukraine (Ford), Київ (Автобізнес та автосервіс)

- Контролював діяльність дилерської мережі по Україні, формував CRM-звіти та узгоджував ключові показники
- Розвивав напрямок B2B-продажів через роботу з ключовими клієнтами (Mars, BT, Avis), формуючи довгострокові партнерства у сфері корпоративних продажів.
- Організовував та брав участь у презентаціях, автомобільних виставках та маркетингових кампаніях.
- Супроводжував повний документообіг та логістику угод
- Пройшов навчання з продажів у представників Henry Ford College

Education

МАУП

Міжнародна економіка, Київ
Higher, from 2003 to 2007 (4 years)

Additional education and certificates

2008

Knowledge and skills

  • Стратегічне мислення
  • Лідерство
  • Управління командою
  • Креативність
  • Генеративний ШІ: ChatGPT-5
  • Midjourney
  • DALL·E
  • Sora
  • Runway
  • Asana
  • Trello
  • Adobe Creative Suite

Language proficiencies

  • English — advanced
  • Ukrainian — fluent

Additional information

Досвідчений керівник із 15+ роками у креативній індустрії та міжнародному бізнесі. Засновник G-stock Studio — однієї з провідних студій в Україні, яка увійшла до ТОП-20 світових компаній у сфері стокового бізнесу, отримала звання «Компанія року» (2018) та реалізувала понад 2000 комерційних рекламних проєктів. Успішно побудував бізнес із нуля, сформував команду 40+ спеціалістів і забезпечив вихід на глобальні ринки.

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: