- File
Мирослава
Спеціаліст з оренди, управління комерційною нерухомістю
Contact information
The job seeker has entered a phone number .
Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.
You can get this candidate's contact information from https://www.work.ua/resumes/16274362/
Uploaded file
This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.
Дата народження: 1 серпня 1992 року (33 роки).
Адреса проживання: м. Київ, вул. Велика Васильківська.
Контактний телефон та e-mail: [
Освіта:
2011 – 2013 р. Університет економіки, права та інформаційних технологій «Крок», спеціальність – правознавство.
2007 – 2011 р. Коледж економіки, права та інформаційних технологій «Крок», спеціальність – правознавство.
Досвід роботи:
Більше 15 років досвіду роботи з людьми (клієнтський сервіс), 14 з яких – працюю в сфері продажу (Retail, В2В, В2С), крайніх 8 років – працюю в сфері нерухомості (працювала на себе як ФОП, створила компанію з управління нерухомістю з партнером, та працювала в декількох агенціях нерухомості – на позиції експерта і керівника відділу. Маю лідерські та організаційні навички, глибоке знання ринку житлової та комерційної нерухомості, комунікативні навички (ведення перемовин з клієнтами, презентація об’єктів, тощо), аналітичні здібності, маю юридичну освіту і досвід комплексного супроводу угод (оренда, купівля-продаж), досвід роботи з договорами (оренда, купівля - продаж, управління) та ведення клієнтської бази (власники, орендарі, покупці, інвестори), відповідальна в роботі і маю високий рівень самоорганізації.
Агенція нерухомості «T.H.E. Capital» та Агенція нерухомості «D-22» – з вересня 2024 по липень 2025 р.
ФОП Папіч Мирослава Олександрівна – з квітня 2023 р. по лютий 2025 р.
ТОВ «ГЕРМЕС РІЄЛТІ ГРУП», посада – Керівник відділу оренди (з лютого 2020 р. по липень 2022 р.)
Функціональні обов'язки:
• формування команди (пошук персоналу, проведення співбесід, навчання та адаптація нових співробітників компанії, контроль та координація роботи відділу);
• контроль та допомога у проведенні угод рієлторами відділу, проведення зустрічей та перемовин з клієнтами компанії;
• робота з базами даних, CRM, (ведення реєстру заявок/лідів та звернень клієнтів, пошук клієнтів та об'єктів нерухомості);
• надання рієлторських послуг, проведення операцій з комерційною та житловою нерухомістю (здача в оренду, купівля-продаж), управління нерухомістю та ін.;
• ведення звітності, контроль за виконанням планів, цілей та задач поставлених перед відділом.
ТОВ «ГЕРМЕС РІЄЛТІ ГРУП», посада – Спеціаліст з нерухомості (з серпня 2019 р. по лютий 2020 р.)
Функціональні обов'язки:
• робота з базами даних (ведення CRM, обробка заявок і звернень клієнтів);
• покази та презентації об’єктів нерухомості, проведення зустрічей та перемовин з клієнтами компанії.
• робота з договорами (оренда, купівля - продаж, управління)
• супровід угод (оренда, продаж квартир, будинків та земельних ділянок);
• робота із комерційною нерухомістю ( пошук/ здача/ купівля-продаж);
Компанія з управління нерухомістю «PM Group», посада – Фахівець з управління нерухомістю (з жовтня 2017 р. по серпень 2019 р.)
Функціональні обов'язки:
• управління нерухомістю (взаємодія з власниками нерухомості та орендарями, супровід угод, ремонти та комплексне обслуговування об’єктів нерухомості);
• робота з преміальними об'єктами в центрі Києва - подобова та короткострокова здача квартир;
• пошук та здача в оренду квартир, будинків та комерційної нерухомості;
• купівля-продаж квартир, будинків та земельних ділянок.
ПрАТ «Київстар», посада – Coach (з серпня 2016 р. по жовтень 2017 р.)
Функціональні обов'язки:
• формування команди (навчання, адаптація, контроль та координація роботи співробітників відділу);
• проведення індивідуальних та групових коуч сесій (модель HEART та Conceptual Selling);
• розробка та проведення тренінгів з продуктів компанії, розробка скриптів для продажів тощо;
• управління продажами (розвиток напряму Telemarketing);
• постановка цілей, контроль виконання плану продажу та досягнення показників KPI;
• аналіз та оцінка результатів роботи підопічних;
• допомога керівнику.
ПрАТ «Київстар», посада – Telemarketing account manager (з серпня 2013 р. по серпень 2016 р.)
Функціональні обов'язки:
• ведення В2В продажів за методологією концептуальних продажів Miller Heiman;
• розробка та надання галузевих рішень для бізнесу за допомогою телекомунікаційних послуг;
• робота з корпоративними та бізнес-клієнтами компанії (надання консультаційної, сервісної та технічної підтримки);
• лідогенерація;
• утримання клієнтів;
• ведення та розвиток клієнтської бази в рамках закріпленого реєстру ОКПО.
ТОВ «Мобілочка», посада – Спеціаліст з координації та аналітики проектів ( листопад 2012 р. по травень 2013 р.)
Функціональні обов'язки:
• складання проектів відкриття, закриття, ребрендингу магазинів мережі «Мобілочка»;
• збір, ведення звітів щодо відкриття нових магазинів мережі;
• ведення реєстрів: дозвільні документи магазинів, договори оренди/субаренди приміщень (орендованих під магазини мережі);
• узгодження відряджень співробітників компанії, перевірка авансових звітів після відряджень, ведення реєстрів списаних коштів;
• ведення електронного документообігу;
• підготовка аналітичних звітів.
ТОВ «Мобілочка», посада – експерт з продажу (з жовтня 2011 р. по листопад 2012 р.)
• Орієнтуюсь і розумію специфіку роботи роздрібної мережі (Retail) / монобренду, прямих продажів, принципів ціноутворення, потреби клієнтів, так само маю навички мерчендайзингу та роботи з POS- матеріалами.
Юридична фірма «Де-юре сервіс», посада – помічник адвоката (з січня 2010 р. по вересень 2011 р.)
Функціональні обов'язки:
• планування робочого дня керівника;
• організація та координація засідань, нарад та інших зустрічей;
• складання листів, запитів та інших документів, участь у складанні процесуальних документів, звітів та інших матеріалів, необхідних для роботи керівника;
• приймання та розподіл дзвінків, прийом відвідувачів;
• ведення ділового листування;
• виконання окремих доручень керівника.
Сертифікати та кваліфікація:
• Conceptual Selling (MHI); Conceptual Selling Coaching;
• Sales – The other side of service HEART; Coaching HEART;
• Сертифікат про членство в «Спілці фахівців з нерухомості України»;
• Кваліфікаційний сертифікат від Фонду державного майна щодо операцій з нерухомістю на території України.
Особисті компетенції та навички:
• комунікативні навички;
• аналітичний склад розуму;
• націленість на результат та клієнтоорієнтованість;
• вміння працювати в команді, а також лідерські та організаторські здібності;
• відповідальність та високий рівень самоорганізації;
• стресостійкість та робота в умовах багатозадачності;
• дисциплінованість.
Додаткова інформація:
• Впевнений користувач ПК, пакет MS Office, робота з програмами CRM (телеком та продажі): HelpDesk, Siebel Communications, клієнти (Peter-service), 1С (підприємства 8.2), робота з базами даних CRM (нерухомість): «Ідеальний варіант», Realtsoft, LigaPro, M2bomber та інші.
• Робота з рекламними порталами та агрегаторами (Лун.юа, Rieltor.ua та додатки Flatfy, bird, OLX, DIM.RIA, Aspo.biz та інші).
• Постійно навчаюсь та розвиваюсь в професійній сфері – регулярно відвідую заходи (лекції, рієлторські конференції, ворк шопи, майстер класи та ін.), навчання від рекламних порталів та партнерів з суміжних галузей бізнесу, бізнес бранчі, тощо.
• Окрім професійного, для мене також дуже важливий і особистісний розвиток – захоплюсь психологією, займаюсь саморозвитком, читаю відповідну літературу (здебільшого бізнес та психологію), відвідую івенти, тренінгові програми, та навчальні курси.
• Займаюсь спортом (для підтримки фізичного та ментального здоров’я).
• Маю авто та водійське посвідчення категорії В.
• Не маю шкідливих звичок.
Similar candidates
-
Менеджер по тендерам, специалист по тендерным продажам, закупкам
Kyiv, Vinnytsia , more 8 cities -
Спеціаліст з управління активами
Kyiv, Obukhiv -
Менеджер з оренди комерційної нерухомості
Kyiv -
Спеціаліст з розвитку
90000 UAH, Kyiv -
Спеціаліст з аналітичної роботи
Kyiv