Анжела
Директор з маркетингу, 175 000 UAH
- Employment type:
- full-time
- Age:
- 38 years
- City:
- Kyiv
Contact information
The job seeker has entered a phone number .
Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.
You can get this candidate's contact information from https://www.work.ua/resumes/17737185/
Work experience
Директор з маркетингу
from 06.2025 to now
(10 months)
NDA, Київ (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)
• Переформатувала роль маркетингу з «відділу оформлення акцій» у стратегічну функцію, що відповідає за конкретні бізнес-показники, P&L та ріст капіталізації брендів.
• Розробила та імплементувала комплексну маркетингову стратегію для портфеля з 20+ міжнародних брендів, забезпечивши синергію між каналами збуту та ріст загального обороту на 30%.
• Впорядкувала промо-активності: запровадила єдиний промо-календар із чіткими фінансовими цілями та прогнозованим ROI замість розрізнених разових акцій.
• Побудувала систему регулярної аналітики та наскрізної звітності що стала основою для прийняття рішень щодо ціноутворення, дисконтної політики та розподілу бюджетів.
• Оптимізувала структуру маркетинг-команди, чітко розмежувавши зони відповідальності, що дозволило мінімізувати кількість критичних ситуацій («пожеж») за рахунок стратегічного планування та прозорих процесів.
• Ввела ключові маркетингові показники (ROMI, LTV, CAC, доля ринку) у постійну управлінську звітність для власників компанії.
• Реалізувала GTM-стратегію для нових продуктів: від комплексного аналізу територій та конкурентів до прогнозування продажів з точністю 90%+.
• Забезпечила операційну ефективність e-commerce напрямку: адміністрування сайту, UX-оптимізація та налаштування персоналізованих воронок, що підвищило конверсію на 3% та середній чек на 10%.
• Сформувала надійну екосистему підрядників: проведення тендерів, вибір та жорсткий контроль KPI вузькопрофільних фахівців (PPC, SEO, SMM, Design, Dev).
• Керувала бюджетуванням маркетингових активностей та розрахунком маржинальності товарів, забезпечивши зниження вартості залучення ліда на 13% при збереженні темпів росту трафіку.
• Розробила та впровадила нову систему лояльності гуртових клієнтів, що дозволило зміцнити позиції брендів та збільшити частку повторних продажів.
• Організовувала масштабні трейд-маркетингові заходи та професійні виставки (включаючи міжнародні рівні Cosmoprof), забезпечивши високий рівень залучення нових партнерів та клієнтів.
• Готувала стратегічні презентації та комерційні пропозиції для ключових стейкхолдерів, що сприяло залученню нових міжнародних брендів до портфеля компанії.
Керівник відділу навчання дивізіону дермакосметики
from 12.2024 to 06.2025
(7 months)
Лореаль Україна, Київ (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)
• Розробила та впровадила навчальну стратегію O+O (для брендів Vichy, La Roche-Posay, CeraVe), що забезпечило виконання плану з лончів нових продуктів на 15%.
• Збільшила рівень рекомендацій брендів в аптечному каналі на 20 %.
• Організувала масштабні офлайн-івенти та вебінари з охопленням понад 1000 фахівців, що суттєво зміцнило експертний статус брендів дивізіону.
• Через проєкт «Таємний покупець» та подальшу корекцію системи навчання фармацевтів підвищила якість професійної консультації та лояльність клієнтів.
• Управляла бюджетом дивізіону, забезпечивши максимальний ROMI через тендерну оптимізацію та контроль ефективності підрядників.
Директор з маркетингу
from 05.2023 to 12.2024
(1 year 8 months)
Bmed, Київ (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)
• Керувала маркетинговою стратегією портфеля преміальних брендів (iS Clinical, Circadia, Colorescience, Hydrafacial), забезпечивши ріст доходу компанії на 35 % за рік.
• Очолювала відділ із 7 фахівців, впровадила систему KPI та прозору постановку задач, що дозволило скоротити час виконання проєктів на 50% та усунути операційний хаос.
• Побудувала систему прийняття рішень на основі CustDev (глибинні інтерв'ю, анкетування), що дозволило адаптувати продукти під реальні потреби ЦА та підвищити лояльність партнерів на 40 %.
• Оптимізувала маркетинговий бюджет, перерозподіливши витрати на користь високоефективних каналів (Digital, SEO, Influencer-marketing), що знизило вартість ліда на 45 %.
• Реалізувала Go-to-Market стратегії для нових продуктів, забезпечивши їх успішне виведення на ринок та виконання плану продажів першого кварталу на 100%.
Перевела роботу з соцмережами та інфлюенсерами у площину твердих метрик, підвищивши охоплення та ефективність рекламних інтеграцій.
• Провела UX-оптимізацію та SEO-просування сайтів компанії, що призвело до росту органічного трафіку на 50 % та покращення конверсії у запит.
• Організувала серію масштабних B2B-заходів та навчальних івентів, що стали ключовим інструментом залучення нових клінік-партнерів та зміцнення експертного статусу брендів.
Директор з маркетингу
from 12.2020 to 01.2023
(2 years 2 months)
Ікура, Київ (Готельно-ресторанний бізнес)
• Розробила та імплементувала комплексну маркетингову та комунікаційну стратегію бренду, що забезпечило системне зростання та впізнаваність бренду.
• Вибудувала ефективну структуру маркетингового відділу, здійснюючи повний цикл менеджменту спеціалістів із Performance (SEO, PPC), Social Media (SMM, SERM) та Creative (Design).
• Реалізувала повний цикл ребрендингу - від зміни позиціонування та розробки візуальної айдентики до оновлення всього дизайну пакування.
• Ініціювала та очолила розробку мобільного застосунку компанії як ключового каналу диджитал-продажів та лояльності клієнтів.
• На основі аналізу споживчої поведінки розробила та впровадила стандарти обслуговування (скрипти та інструкції), що підвищило якість сервісу та конверсію в точках продажу.
• Запровадила систему наскрізної аналітики трафіку та продажів для оперативної адаптації стратегії збільшення товарообігу в реальному часі.
• Керувала проєктами з UI/UX оптимізації власних веб-ресурсів, що призвело до суттєвого покращення поведінкових показників та ефективності конверсійних воронок.
• Забезпечила високу якість візуального та аудіоконтенту через генерацію інноваційних концепцій та контроль власного медіапродакшну (фото, відео, радіо).
• Провела повний аудит та оптимізацію внутрішніх бізнес-процесів маркетингу, підвищивши продуктивність відділу та швидкість прийняття управлінських рішень.
Креативний продюсер
from 07.2019 to 08.2020
(1 year 2 months)
KRISTI FILM, Київ (Маркетинг, реклама, PR)
• Забезпечувала повний цикл виробничого процесу (Pre-production, Production, Post-production), налагодивши безперебійну роботу всіх департаментів для дотримання термінів та стандартів якості.
• Здійснювала підбір, адаптацію та стратегічне управління творчими групами і крос-функціональними командами.
• Відповідала за формування, актуалізацію та контроль проєктних кошторисів і тендерної документації, забезпечуючи прозорість та оптимізацію витрат.
• Проводила переговори з ключовими партнерами та підрядниками, вибудовуючи довгострокові взаємовигідні відносини для реалізації масштабних проєктів.
• Керувала процесом подачі та супроводу заявок на міжнародні кінофестивалі та конкурсні відбори, забезпечуючи проєктам визнання на світовому рівні.
Директор з маркетингу
from 11.2017 to 04.2019
(1 year 6 months)
Alaska, Київ (Готельно-ресторанний бізнес)
• Розробила та імплементувала довгострокову маркетингову стратегію та позиціонування ресторану в сегменті Premium, забезпечивши стійку впізнаваність та лояльність цільової аудиторії.
• Здійснювала повний цикл маркетингового планування, розрахунок та оптимізацію бюджетів, фокусуючись на максимізації ROMI та ефективному розподілі ресурсів.
• Займалась комплексним управлінням репутацією бренду, підтримуючи високий рівень довіри та імідж закладу як одного з лідерів ринку.
• Сформувала та очолила відділ маркетингу (4 фахівці), вибудувавши прозорі внутрішні процеси та систему звітності.
• Реалізувала стратегію просування через мультимедійні канали (ATL, BTL, PR, Digital), інтегруючи таргетовані розсилки та спецпроєкти для утримання активної клієнтської бази.
• Проводила регулярні маркетингові дослідження (бенчмаркінг, фокус-групи), що дозволило адаптувати сервіс та меню під актуальні запити ринку.
• Розробляла річний календар подій та здійснювала повний цикл Artist Booking Management, організовуючи масштабні івенти та концерти, що стали ключовим драйвером вечірнього трафіку.
• Укладала та супроводжувала спонсорські контракти із ключовими постачальниками та рекламодавцями, залучивши додаткові ресурси для просування бренду.
• Управляла створенням фото/відео контенту та розробкою POS-матеріалів, підтримуючи єдиний візуальний стандарт бренду.
Директор з маркетингу
from 12.2015 to 10.2017
(1 year 11 months)
Star Media, Київ (ЗМІ, медіа)
• Розробила та впровадила комплексну маркетингову стратегію, інтегруючи напрями ART, Digital та PR для досягнення цільових показників охоплення та лояльності.
• Успішно реалізувала стратегію взаємодії з ключовими стейкхолдерами: представниками органів влади, європейськими організаціями, медіа та лідерами думок.
• Керувала маркетинговими бюджетами, забезпечивши ефективне планування та оптимальний розподіл каналів просування.
• Запровадила систему постійного моніторингу інформаційного простору та розробила протоколи антикризового реагування для захисту репутації бренду.
• Керувала повним циклом виробництва рекламних та інформаційних матеріалів (Video, OOH, Indoor, Digital), забезпечуючи єдність креативної концепції та візуальних стандартів.
• Розробила та реалізувала серію онлайн-проєктів із використанням інструментів Digital Marketing, орієнтованих на залучення цільової аудиторії та конверсію.
• Побудувала систему регулярного моніторингу та глибокого аналізу ефективності кампаній, впровадивши прозору аналітичну звітність для оцінки досягнення KPI.
Менеджер з маркетингу
from 05.2015 to 12.2015
(8 months)
MMP Project, Київ (IT)
•Розробляла та організовувала заходи для професіоналів сфери ділового туризму;
• Онлайн та офлайн залучення цільових аудиторій в продукти компанії, побудова довіри до корпоративного бренду;
• Налагодження і підтримка співпраці з професійними спікерами, спонсорами, партнерами;
• Продажі тренінгів, ведення клієнтської бази, виставлення рахунків, контроль оплат;
• Складання брифів та комерційних пропозицій;
• Пошук інформаційних та медіа партнерів та спонсорів;
• Розробка макетів та замовлення поліграфії;
• Написання текстів, робота з аудиторією в соціальних мережах, просування заходів;
• Підготовка технічних завданнь для субпідпрядників.
Education
Університет банківської справи
Облік і аудит, Київ
Higher, from 2004 to 2009 (5 years)
Additional education and certificates
DAN.IT. Fullstack digital marketing
2021, 5 місяців
LABA. Директор з маркетингу
2023, 4 місяці
Knowledge and skills
- Організованість
- Performance marketing
- Антикризове управління
- Фінансова грамотність
- Управління репутацією бренду
- Управління командою
- Стратегічне мислення
- Проведення стратегічних сесій
- Операційний менеджмент
- Автоматизація маркетингу
Language proficiencies
English — advanced
Similar candidates
-
Керівник відділу маркетингу
54000 UAH, Kyiv, Remote -
Маркетинговий директор
Kyiv -
Заступник керівника з логістики
55000 UAH, Kyiv, Remote -
Керівник з маркетингу
Kyiv -
Директор з маркетингу
Kyiv, Dnipro , more 2 cities -
Директор по развитию (планирование каналов продаж и маркетинга)
120000 UAH, Kyiv, Lutsk , more 3 cities