Resume from July 13, 2019 PRO

Дуплійчук Олексій Миколайович

Менеджер з підвищення якості та ефективності продажів, 30 000 UAH

Full-time.

Age:
36 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and address.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Work experience

Головний експерт

from 05.2014 to now (5 years 6 months)
АТ "Райффайзен Банк Аваль", (Банк (малий та середній бізнес - продажі))

Залучення клієнтів на обслуговування (РКО, валюта). Продаж банківських продуктів клієнтам малого бізнесу (кредити, депозити, зарплатні проекти, еквайринг, документарні операції, факторинг). Проведення комплексного фінансового аналізу. Телефонні продажі, зустрічі з клієнтами та презентація банківських продуктів.

Заступник директора

from 11.2013 to 06.2014 (7 months)
ТОВ, Житомир (Оптова торгівля)

Виконання доручень керівника, організація документообігу, складання договорів, налагодження контактів з партнерами та державними організаціями, відрядження. Пошук клієнтів та постачальників. Впровадження інформаційних технологій, забезпечення безперебійної роботи комп'ютерної та оргтехніки, роботи комунікаційного обладнання. Введення інформації до інформаційних систем та баз даних.

Менеджер по обслуговуванню корпоративних клієнтів

from 10.2011 to 11.2013 (2 years 1 month)
ПАТ "Енергобанк", (Банк)

Залучення та обслуговування юридичних осіб та приватних підприємців. Фінансовий аналіз та підготовка кредитних заявок. Оформлення документарних операцій. Додаткові напрямки роботи супроводження та кредитування фізичних осіб, претензійно-позовна робота.

Персональний фінансовий консультант

from 08.2011 to 09.2011 (1 month)
АТ Укрсиббанк, (Банк)

Продаж всього комплексу банківських продуктів. Залучення та обслуговування фізичних та юридичних осіб, в тому числі VIP-клієнтів. Продаж страхових продуктів. Фінансовий аналіз юридичних осіб та підприємців написання кредитних заявок.

Начальник відділу по роботі з банківськими установами

from 12.2008 to 08.2011 (2 years 8 months)
АТ "Українська Пожежно-Страхова Компанія", (страхова компанія)

Робота з комерційними банками в сфері страхування заставного майна за договорами співпраці. Активний продаж страхових продуктів, залучення нових клієнтів. Відповідальний за банківське страхування по договорам співпраці з АТ "Райффайзен Банк Аваль".

Головний експерт відділу продаж малого та середнього бізнесу

from 06.2005 to 12.2008 (3 years 6 months)
АТ "Райффайзен Банк Аваль", (банк)

2005-2006 рр. Головний економіст відділу мікрокредитування: Робота в кредитному відділі: кредитування за напрямками співпраці з Німецько-Українським Фондом та Європейським Банком Реконструкцій та Розвитку.
2006-2007 рр. Головний економіст відділу підтримки продаж банківських продуктів. Укладання договорів, документарні операції, інформаційна підтримка з продажу банківських продуктів для малого та середнього бізнесу.
2007-2008 рр. Головний експерт відділу продаж банківських продуктів: Продаж банківських продуктів. Зустрічі з клієнтами. Фінансово-економічний аналіз. Діяльність по просуванню банківських продуктів (реклама та маркетинг). Маю сертифікат "Райффайзен банк Аваль" - обслуговування найвищої якості, сертифікат на право написання кредитних заявок понад 100 тис. євро.


Education

Київський Національний Економічний Університет ім. В. Гетьмана

Банківський менеджмент, Київ
Higher, from 09.2007 to 11.2011 (4 years 2 months)

Диплом з відзнакою. Магістр.

Житомирський державний технологічний університет

Економіка та менеджмент, менеджмент організацій, Житомир
Higher, from 09.2000 to 07.2005 (4 years 10 months)

Диплом з відзнакою. Магістр.


Additional information

Закінчив військову кафедру, маю звання лейтенанта запасу ЗСУ. Знання англійської – базовий рівень. Базові знання законодавства України. Володіння комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням на рівні просунутого користувача. Маю посвідчення водія – категорія «В». Пройшов додаткові курси та семінари підвищення кваліфікації. Постійно підвищую кваліфікаційний рівень.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Resumes in categories
Resumes by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: