Resume from February 10, 2020

Терещук Оксана

Офіс-менеджер, помічник, провідний спеціаліст, 10 000 UAH

Full-time.

Age:
37 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Work experience

Науковий співробітник відділу удосконалення професійно-класифікаційних та професійно-кваліфікаційних систем НДІ праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України і НАН України

from 12.1999 to now (20 years 2 months)
НДІ праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України і НАН України, Київ (Соціальна політика)

Протягом останніх років займалася проблемами соціального захисту, зайнятості, професійної реабілітації, працевлаштування, професійної освіти та професійного навчання інвалідів.
Приймала участь в проведенні соціологічних опитувань інвалідів, роботодавців, співробітників центрів зайнятості з питань соціального захисту інвалідів, їхнього працевлаштування та створення для них робочих місць на вітчизняних підприємствах різних форм власності.
Співавтор наукових публікацій у наукових фахових виданнях України, які присвячені проблемам зайнятості, працевлаштування, освіті, професійній реабілітації інвалідів.
Приймала участь в оновленні та удосконаленні Випуску 1 «Професії керівників, професіоналів, фахівців та технічних службовців» та Випуску 80 «Соціальні послуги» Довідників кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП).
На даний час приймаю участь у розробленні чергових змін до Національного класифікатора України ДК 003 «Класифікатор професій», а також приймаю участь в повній адаптації Національного класифікатора України НК 003 «Класифікатор професій (занять)» відповідно до Міжнародної стандартної класифікації занять (ISCO 08).


Education

Національний Авіаційний Університет

Облік і аудит, Київ
Higher, from 09.2002 to 04.2007 (4 years 7 months)

Інститут економіки та менеджменту, заочне відділення кафедри фінансів, обліку та аудиту. Здобула спеціальність «Облік і аудит»


Additional education

Lingva Skills (2017-2018, 4 місяці)


Professional and other skills

Computer skills
Досвідчений користувач: MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), навички роботи з Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Chrome) i E-mail (Outlook Express).
Досвід ведення діловодства.


Language proficiencies

English — average


Additional information

Відповідальність, комунікабельність, пунктуальність, стресостійкість, неконфліктність, швидко навчаюсь, бажання працювати


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: