- Business card
Personal information hidden
This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/2764114/
Головний бухгалтер, 50 000 UAH
- Employment type:
- full-time, part-time
- City:
- Dnipro
Contact information
Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.
Additional information
Реалізація досвіду, знань та потенціалу у команді однодумців.
Бажання працювати у стабільній компанії, отримувати моральне та матеріальне задоволення. Бажання та здатність набувати нових знань та навичок.
Освіта
Вища
2004-2007 Дніпропетровський державний аграрний університет, облік та аудит, магістр, диплом з відзнакою
2023 - диплом IAPBE DipAFR
Професійні навички
Навички роботи з комп'ютером, ПЗ
Просунутий користувач, працюю в середовищі DOS, Windows, з
офісними пакетами, Internet, Клієнт-банк, 1С 7, 1С8, medoc, Вчасно, Ліга-Закон, ОПЗ, офісною оргтехнікою.
Посвідчення водія категорії В, використовую в даний час.
Володіння мовами
Українська - вільно
Англійська — Intermediate
Професійні навички: управління підприємством; підбір кадрів; діловодство та укладання договорів; ведення бухгалтерського обліку на підприємстві із загальною системою оподаткування; контроль та аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства; робота з клієнтами; контакти та робота з представниками перевіряючих органів.
Трудова діяльність
з 2007 року бухгалтер (виробництво) – на ділянці по роботі з первинними документами, у 2009 році переведена на посаду головного бухгалтера.
З 2009 та на даний момент Головний бухгалтер ТОВ (оптова торгівля, виробництво, експорт, імпорт).
Посадові обов'язки: ведення бухгалтерського обліку на підприємстві із загальною системою оподаткування, нарахування ЗП (більше 150 чол.), клієнт-банк, реєстрація та розблокування податкових накладних, аналіз та контроль дебіторської та кредиторської заборгованості, бухгалтерський та податковий облік основних засобів, МБП, матеріальних активів, діловодство, звітність, робота з контролюючими органами та іншими структурми, претензійна робота; взаємодія з контрагентами підприємства, банками та перевіряючими органами, організація документообігу.
Similar candidates
-
Головний бухгалтер
30000 UAH, Dnipro, Remote -
Головний бухгалтер
40000 UAH, Dnipro, Kyiv, Remote -
Главный бухгалтер
Dnipro -
Заступник головного бухгалтера
Dnipro -
Головний бухгалтер
10000 UAH, Dnipro -
Головний бухгалтер, заступник головного бухгалтера
50000 UAH, Dnipro