Resume from October 1, 2019

Борис Андрей Евгеньевич

Руководитель

Full-time.

Age:
31 years
City:
Kropyvnytskyi (Kirovohrad)
Ready to move to:
Other countries

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Additional information

Борис Андрій Евгенійович
Особисті дані: 31 років ,
Контактна інформація: тел.[open contact info](look above in the "contact info" section) e-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section) адрес: м.Кіровоград, вул.Добровольского 10 ком.430
Ціль: Досягнуть вершин
Документи: загран паспорт, права категорія Б,С., мед справка, посвідчення висотника, посвідчення з охорони праці для робіт на висоті, диплом льотної академії, диплом Кіровоградського національного технічного університету, воєнний квиток офіцера запасу.
Освіта: в 2010 закінчив Льотну академію України,за спеціальністю «Обслуговування повітряного руху» ,в 2015 закінчив Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».
Опит роботи: з 2010 по 2012 працював різноробочим в ТоВ «Апс-центр» з 2012 в приватному підприємстві у формі ТоВ «АМІС-ЛТД» на посаді Інженера,в 2013 році був переведений на посаду заступника директора, з 2014 року працюю по сумісництвом в ПП «Осмос- бут» на посаді виконроба. З 2016 року працюю на посаді головного інженера в ТОВ «Альп-Буд»
Професійні навики: Про себе володію українською, російською трішки англійською і польскою мовами. Рідна мова - українська. Практичний досвід роботи з комп'ютером. Добре розбираюсь в роботі підприємства. Працював з програмою AutoCAD. Розбираюсь в будівельній документації і економіці.Проходив курси по висотним роботам і верхолазним. Розбираюсь в охороні праці та пожежній безпеці .Маю права водія категорії .В.С. маю документи по організації робіт на висоті.
Особисті якості : Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано, доброзичливий, комунікабельний, вмію аналізувати та логічно мислити,швидко учусь, вмію організовувати людей до роботи. Шкідливих звичок не маю. Легко знаходжу спільну мову з людьми , комунікабельний . З серьезністю відношусь до поставлених завдань. По житті займаюсь спортом є досягнення в спорті.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: