Resume from June 23, 2022 PRO

Руслан

Офіціант, бармен, кальянщик, 15 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
31 years
City:
Yaremche

Contact information

The job seeker has entered a email and Instagram.

Work experience

Офіціант, бармен, кальянщик

from 12.2018 to now (5 years 4 months)
Кептарик, Яблуниця (Готельно-ресторанний сервіс)

Офіціант-бармен

from 04.2018 to 09.2018 (5 months)
Welllend, Яремча (Готельно-ресторанний бізнес)

Офіціант Бармен

Офіціант

from 05.2015 to 04.2018 (2 years 11 months)
Готель Ворохта, Ворохта (Готельний сервіс)

Обов'язки офіціанта

Офіціант

from 12.2012 to 04.2013 (4 months)
ресторан Стара Ворохта, Ворохта (рестораний сервіс)

обовязки офіціанта

Офіціант

from 05.2012 to 09.2012 (4 months)
база Білоцерківчанка, Крим,Міжводне (готельно-ресторанний сервіс)

офіціант

Education

Івано-франківський коледж ресторанного сервісу і туризму

Офіціант, адміністратор, Івано-Франківськ
Specialized secondary, from 2011 to 2013 (1 year 5 months)

Additional information

Розумний,кмітливість,комунікабельний,працьовитий,готовий вчитися більшого!

Similar candidates

Бармен-офіціант
Yaremche, Ivano-Frankivsk, Bukovel

Официант-бармен
25000 UAH, Yaremche, Ivano-Frankivsk, Ivano-Frankove

Офіціант, бармен
15000 UAH, Yaremche

Адміністратор ресторану, офіціант, бармен
Yaremche, Ivano-Frankivsk , more 6 cities

Бармен, офіціант
Yaremche

Офіціант
15000 UAH, Yaremche, Ivano-Frankivsk , more 2 cities

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: