Resume from June 20, 2022 PRO

Андрій

Керівник підрозділу, заступник керівника, провідний спеціаліст, 25 000 UAH

Занятость:
Full-time, part-time.
Age:
43 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Work experience

Керівник, Заступник керівника, Головний спеціаліст

from 01.2001 to 06.2021 (20 years 5 months)
Підрядник, Виробництво, Служба замовника, Проектно-кошторисна та Договірна робота, Органи державної влади, Київ (Служба замовника, підрядні організації (Будівництво, виробництво, експлуатація будівель та споруд))

Маю посвідчення водія категорій А, В, С, С1 від 10.09.1999 р. безперервний досвід водіння у тому числі в Європейських країнах.
Маю досвід участі в тендерних торгах, проведення технічного і авторського нагляду за об'єктами будівництва різної міри складності і призначення, у тому числі інженерних мереж і комунікацій.
Підготовка проєктно-кошторсної і виконавчої документації на об'єкти будівництва. Досвід по складанню кошторисної документації, і безпосереднього проходження експертиз документації для отримання дозволів на виконання будівельних робіт.
Належним чином працюю з комп'ютером, маю практичні навички в роботі з програмними комплексами по складанню проектно-сметной і іншій документації засобами AutoCAD, АВК- 5, Office та інші.
Досвід більше 5 років організації роботи і управління підприємством.
Умію належним чином працювати з комп'ютером, маю знання і досвід по роботі з програмними комплексами по складанню проектно-сметной, договірної і іншій технічній і юридичній документації (AutoCAD, АВК, Експерт-кошторис, Office і ін. .)
Маю знання екологічного законодавства, в т.ч. по діяльності підприємств на предмет дотримання екологічного законодавства.
Досвід організації проведення будівельних робіт, експлуатації будівель і споруд, проведення розрахунків, проведення закупівель і організації постачань товарів в т.ч. паливно-енергетичних ресурсів.
Навчався в Київському міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації з питань охорони праці, гігієни праці, надання першої медичної допомоги, електробезпеки, пожежної безпеки і Правил виконання робіт на висоті №7 від 19.01.17.
Маю допуск до роботи на електроустановках напругою до 1000 В (посвідчення ✓8-07-17 видано Київським міжгалузевим інститутом підвищення кваліфікації)
Посвідчення №28-инд/18.10.02 по кваліфікації ІТП, відповідальний за газове господарство підприємства.
Досвід роботи в експлуатації будівель і споруд, проведення розрахунків, закупівель і організації постачань паливно-енергетичних ресурсів під певні об'єкти.
Маю Сертифікат із складання кошторисної документації. Маю посвідчення Міністерства регіонального розвитку про підвищення кваліфікації "Інженер по технагляду".
Маю Сертифікат виданий Інститутом економічних досліджень, про навчання за програмою підготовки і ведення тендерної документації.

Керівник підрозділу, провідний фахівець, керівник підприємства

from 12.2000 to now (21 years 6 months)
Підрядні організації, Служба замовника, Державні установи та організації, Київ (Будівництво, експлуатація будівель та споруд, виробництво, управління)

з 01.2022 по теперішній час начальник відділу (провідний економіст) з договірної роботи Дирекції по будівництву метрополітену КП "Київський метрополітен" КМДА (Служба замовника)
З 09.2021 по 01.2022 провідний інженер 1 кат. відділу головного механіка КНУ им.Тараса Шевченка (ТОВ Будівельна компанія) (експлуатація будівель і споруд, інженерних мереж, будівництво і ремонт автомобільних доріг різних категорій)
з 03.2020 по 07.2021 - інженер по проєктно-кошторисній роботі ТОВ "В.І.С.МЕР" м. Київ (складання кошторисів, Договорів і Актів виконаних робіт: Дитяча лікарня "Охмадит"; ТРЦ "Оазис" та ін. комерційні розрахунки по приватних компаніях); в т.ч. з 01.2021 по 06.2021 виробниче підприємство Sр z o.o. Amberline (Польща).
з 05.2019 по 03.2020 - начальник бюро планування і потужностей ПАТ "Київський завод "Радар", інженер ВТВ (кошторисна робота, тендерні питання та договори) ТОВ "Дорстрой Монтаж Київ" г.Киев (передача площ в оренду, участь в тендерах, складання кошторисів, Договорів і Актів виконаних робіт і здача об'єктів : підготовка документації і розрахунки по експериментальних цехах ПАТ "Київський завод "Радар".; капітальний ремонт автодороги Киев-Одеса, реконструкція вуличного освітлення в м. Київ (ул.Святошинская, ул.Автозаводская, проул.Коломоевский); експлуатация і обслуговування автодороги Київ-чіп в Київській і Житомирській областях; експлуатація і обслуговування автодоріг в Київській області.
з 06.2016 по 12.2018 - начальник відділу технічного нагляду, начальник проектно-сметного відділу (в.о. першого заступника начальника) Управління по капітальному будівництву Минрегиона; заступник директора по будівництву ТОВ "Управління капітального будівництва" м. Київ, (участь в управлінні, тендеру, складання кошторисів, Договорів і Актів виконаних робіт і здача об'єктів : підготовка документації і розрахунки по Очисних спорудах в м.Бориспіль, смт.Баришовка; Реконструкція приміщень ремонтно-механічного підприємства під масло-экстракционный завод в м.Бахмут Чернігівської області.
з 07.2014 по 03.2016 - головний фахівець з питань екологічного контролю земельних ресурсів, відходів і хімічно небезпечних речовин Державної екологічної інспекції в Житомирській області м.Житомир
з 12.2011 по 07.2014 - заступник начальника Державної екологічної інспекції в Житомирській області г.Житомир
з 10.2011 по 12.2011 - помічник Міністра екології і природних ресурсів, помічник народного депутата України г.Киев
з 06.2010 по 10.2011 - заступник голови райдержадміністрацій з питань будівництва, економіки, торгівлі, промисловості і житлово-комунального господарства м.Новоград-волинський
з 07.2006 по 06.2010 - керівник підприємства "Новоград-Волинське міське архітектурно-планувальне комунальне підприємство" м.Новоград-Волинський
з 06.2004 по 06.2006 - керівник відділу житлово-комунального господарства, головний фахівець з питань будівництва і житлово-комунального господарства м.Нов-Волинський РДА


Education

Міжнародний економіко-гуманітарний університет, Луцький національний технічний університет

Економіка, Луцьк, Рівне
Higher, from 2010 to 2014 (4 years)

Аспірантура, Підготовлено дисертацію: «Економічне регулювання концентрації земельної власності»

Рівненський державний технічний університет (Національний університет водного господарства і природокористування)

Будівництва та архітектури, Рівне
Higher, from 1995 to 2005 (10 years)

1995-2000 - Рівненський державний технічний університет, г.Ровно;
інженер, спеціальність Гідротехнічне будівництво
диплом РВ №13419264 від 30 червня 2000 р.
2002 - 2004 - Український державний університет водного господарства і природокористування; м.Рівне;
магістр, спеціальність Промислове і цивільне будівництво
диплом РВ №25704146 від 30 червня 2004 р.
2001-2005 - Державний індустріальний університет, Сімферополь економіст-менеджер, спеціальність Економіка і управління на підприємстві диплом ВСА 0367749 від 30 червня в 2005 р.


Professional and other skills

Computer skills
вмію добре працювати з комп'ютером, маю знання з роботи з програмними комплексами зі складання проектно-кошторисної та іншої документації (AutoCAD, АВК, Office та ін.)


Language proficiencies

  • Russian — average
  • French — average
  • English — beginner

Disability

3rd degree.
По слуху, 50% на правое ухо


Additional information

Досвід понад 5 років організації роботи та управління підприємством.
Досвід проведення технічного нагляду, зокрема. ІТП- відповідальний за газове господарство підприємства.
Вмію належним чином працювати з комп'ютером, маю знання та досвід по роботі з програмними комплексами щодо складання проектно-кошторисної, договірної та іншої технічної та юридичної документації (AutoCAD, АВК, Експерт-Кошторис, Office та ін.)
Маю знання екологічного законодавства
Досвід організації проведення будівельних робіт, експлуатації будівель та споруд, проведення розрахунків, проведення закупівель та організації постачання товарів у т.ч. паливно-енергетичних ресурсів
Військове звання: "Капитан" запаса Вооруженных сил Украины, военный билет ГГ №114869 от 13.10.2000 года. Обмежено придатний до військової служби.
Наукові публікації у спеціалізованих виданнях:
Поліщук А.Б. Переформатування відносин власності у землекористуванні: вибір стратегічних альтернатив / В.А. Голян, Д.С. Нірода, А.Б. Поліщук // Агросвіт. - 2011. - № 22. - С. 4-12. (Здобувач проаналізував інституціональні проблеми реформування відносин власності в системі земельних відносин).
Поліщук А.Б. Економічне регулювання землекористування як важлива детермінанта нарощення потенціалу аграрного природокористування / В.А. Голян, Д.С. Нірода, А.Б.Поліщук // Агросвіт. - 2011. - № 23. - С. 5-11. (Здобувач розкрив зміст основних складових економічного регулювання землекористування в сучасних умовах).
Поліщук А.Б. Іпотечне кредитування під заставу землі як фактор концентрації земельної власності / А.І.Крисак, А.Б. Поліщук, Д.С.Нірода // Інвестиції: практика та досвід. - 2012. - № 13. - С. 27-31. (Здобувач розробив механізм іпотечного кредитування під заставу земель).
Поліщук А.Б. Фінансове забезпечення відтворення та охорони земель / А.І.Крисак, А.Б. Поліщук, Д.С.Нірода // Економіка та держава. - 2012. - № 9. - С. 43-43. (Здобувач запропонував перспективні напрями фінансового забезпечення відтворення та охорони земель в контексті реформування відносин власності у землекорситуванні).
Поліщук А.Б. Цивілізаційні виміри реформування відносин власності в сільськогосподарському землекористуванні / А.Б. Поліщук // Економіст. - 2012. - № 8. - С. 52-54.
Поліщук А.Б. Удосконалення еколого-економічного регулювання концентрації земельної власності / А.Б.Поліщук // Економіст. - 2013. - № 9. - С. 50-53.
Поліщук А.Б. Регулювання концентрації земельної власності в умовах децентралізації / А.Б. Поліщук // Економіст. - 2014. - № 12. - С. 43-44.


Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: