Resume from July 3, 2022

Володимир

Оператор комп'ютерної верстки

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
33 years
City of residence:
Konotop
Ready to work:
Konotop, Remote

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Work experience

Практикант

from 10.2006 to now (17 years 6 months)
Мотордеталь - Конотоп, Конотоп (Створення гільз)

Knowledge and skills

Верстка

Language proficiencies

  • Ukrainian — average
  • Russian — above average
  • English — beginner

Disability

2nd degree.
Не може працювати в спеціально - створенних умовах: на висоті, біля вогню, води, рухливих механізмів

Additional information

Еремчук Владимир Николаевич
Дата рождения:21.01.1991 (28 полных лет)
Контактный телефон: [open contact info](look above in the "contact info" section) с 07.00 до 22.00 мобильный
Гражданство УкраинецПрописка/ регистрация
Сумська область, м. Конотоп, вул. Висока буд. 20, кв. 56
03. 07. 2007 № 2014
Адрес места проживания: г. Конотоп, ул. Высокая 20, кв. 56
Цель:Получение должности
Образование
Среднее и среднее -специальное Начало обучения 1998, 2006Окончание 2006, 2010
Учебное заведение
Специализированная школа 2 – 3 ступеннів № 2,
Державний Професійний Технічний Навчальний Заклад
ВПУ № 4
Категорія1 Оператор комп’ютерного набору, 1 Оператор комп’ютерної верстки
СпециальностьОператор комп’ютерного набору, комп’ютерної верстки
Опыт работыПроходив практику на ‘’Мотордеталь’’- Конотоп
Период работы
мм.гггг – мм.ггггКомпанияЛабораторія Електроніки
ДолжностьОператор ПК
Обязанности
- Фотошоп
- Офіс
- Переустановка систем на комп’ютері
- Робота з дисками
- Установка системних програм
- Робота з дискетами (Floppy – диск)
- Печать
Дополнительные
сведения
Семейное положение, наличие детей, средній уровень роботи з ПК, знання спеціалізованих програм, офіс, знання іностранних мов (средня)